Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Friendly Fire Najnowsze wiadomości i informacje

Zdobądź platynę w brutalnym świecie Days Gone i wygraj cenne nagrody

Redakcja GRYOnline.pl, 19 kwietnia 2019, 12:08

W pierwszym trofeowym turnieju w tym sezonie wybieramy się do świata opanowanego przez olbrzymie hordy zombie. Na dwie osoby, które najszybciej poradzą sobie ze zdobyciem platyny w Days Gone, czekają słuchawki od SteelSeries i punkty do rankingu Friendly Fire.

Zagraj w premierowym turnieju Mortal Kombat 11

Redakcja GRYOnline.pl, 16 kwietnia 2019, 13:09

Już dzisiaj zapisz się do turnieju Mortal Kombat 11. Gramy dzień po premierze gry, zanim powstanie "jedyna słuszna meta". Powalcz o sprzęt SteelSeries i punkty do rankingu FriendlyFire, w którym do wygrania jest konsola PlayStation 4 PRO.

Powalcz o sprzęt SteelSeries w Polskiej Lidze Apex Legends

Redakcja GRYOnline.pl, 10 kwietnia 2019, 17:25

Wystartowaliśmy z zapisami do pierwszej kolejki nieoficjalnej Polskiej Ligi Apex Legeds. Zapisz się już teraz i powalcz o tytuł mistrza oraz słuchawki SteelSeries. Liga jest częścią czwartego sezonu Friendly Fire, w którym do wygrania czeka konsola PlayStation 4 PRO.

Turniej Rocket League 2v2 na start czwartego sezonu Friendly Fire

Redakcja GRYOnline.pl, 9 kwietnia 2019, 12:50

Wystartowały zapisy do turnieju Rocket League. Gramy na platformach PC i PS4, a do wygrania są słuchawki SteelSeries Arctis 3. Turniej liczy się do rankingu czwartego sezonu Friendly Fire, w którym nagrodą główną jest konsola PlayStation 4 PRO.

Czwarty sezon Friendly Fire i kolejna konsola do wygrania

Redakcja GRYOnline.pl, 8 kwietnia 2019, 16:28

Zapraszamy do udziału w czwartym już sezonie turniejowej inicjatywy Friendly Fire. Trzy miesiące turniejów, podczas których do wygrania będzie sprzęt SteelSeries, a na najlepszego zawodnika sezonu czeka konsola PlayStation 4 PRO.

Sprawdź kto wygrał PS4 PRO w trzecim sezonie Friendly Fire

Redakcja GRYOnline.pl, 4 kwietnia 2019, 16:30

Po trzech miesiącach zmagań pora na podsumowanie trzeciego sezonu Friendly Fire. Walka była zacięta do samego końca, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Sprawdź kto wygrał i jakie zająłeś miejsce w rankingu. Czwarty sezon już niedługo!

Ile czasu potrzeba na zabicie wszystkich bossów w Sekiro?

Redakcja GRYOnline.pl, 2 kwietnia 2019, 14:01

Już pokonanie jednego bossa w Sekiro stanowi spore wyzwania, a zabicie ich wszystkich to prawdziwy test nerwów. Dwóch śmiałków podołało temu trudnemu wyzwaniu, ale tylko jeden zgarnął słuchawki od SteelSeries.

Zacięty finał turnieju Rocket League - obejrzyj relację z komentarzem

Redakcja GRYOnline.pl, 1 kwietnia 2019, 18:30

Ostatni turniej trzeciego sezonu Friendly Fire dobiegł końca. Tym razem uczestnicy rywalizowali w Rocket League o myszki SteelSeries i 100 punktów do rankingu, w którym do wygrania jest konsola PlayStation 4 PRO.

Apex Legends - wyniki trzeciego turnieju Friendly Fire

Redakcja GRYOnline.pl, 28 marca 2019, 12:00

Zakończyliśmy kolejny turniej Apex Legends, w którym do wygrania były trzy pary słuchawek SteelSeries Arctis 3. Poziom zawodów był bardzo wysoki i trzeba było dziesiątek zabójstw, żeby powalczyć o zwycięstwo.

Weź udział w turnieju Rocket League i wygraj PS4 Pro

Redakcja GRYOnline.pl, 25 marca 2019, 15:57

Zagraj w trybie 2v2 i powalcz o myszki SteelSeries. Jest to też ostatnia okazja za zdobycie punktów do rankingu Friendly Fire i wygranie PlayStation 4 PRO.

Zagraj w turnieju Apex Legends i powalcz o sprzęt SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 20 marca 2019, 14:58

Przed nami kolejny turniej Apex Legends. Zbierz trzyosobową drużynę i zapisz się do zabawy. Zespół, który w trakcie 90 minut wypadnie najlepiej, wygra trzy pary słuchawek SteelSeries.

Pokonaj wszystkich bossów w Sekiro i zgarnij słuchawki SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 19 marca 2019, 12:31

Zapraszamy do kolejnego polowania na trofea. Tym razem zadanie polega na jak najszybszym pokonaniu wszystkich bossów w Sekiro. Czas mierzony jest od zdobycia pierwszego trofeum.

Znamy wyniki turnieju Apex Legends - ponad 30 zabójstw w jednym meczu!

Redakcja GRYOnline.pl, 14 marca 2019, 15:00

W środę zakończyliśmy kolejny turniej Apex Legends, w którym do wygrania były trzy pary słuchawek Steel Series Arctis 3. Walka była niesamowicie zacięta. Ponad 70% drużyn wygrała swoje mecze, ale tylko zwycięzcy zrobili to w tak niesamowitym stylu!

Zobacz, ile meczów można wygrać w 2 godziny w Apex Legends - wyniki turnieju

Redakcja GRYOnline.pl, 5 marca 2019, 16:00

Zakończyliśmy pierwszy turniej Apex Legends, w którym mieliście okazję powalczyć o sprzęt SteelSeries i zagrać z członkami redakcji. Jednej drużynie poszło naprawdę niesamowicie. Sprawdź wyniki i zobacz, kto z naszego zespołu wypadł najlepiej.

Zagraj w drugim turnieju APEX Legends i powalcz o słuchawki SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 5 marca 2019, 13:00

Zapraszamy do udziału w drugim turnieju APEX Legends. Zbierz trzyosobową drużynę i powalcz o tytuł najlepszego zespołu w Polsce. Rejestracja startuje już dzisiaj, a do wygrania są trzy pary słuchawek SteelSeries Arctis 3.

Zobacz emocjonujący finał turnieju Tekken 7

Redakcja GRYOnline.pl, 4 marca 2019, 15:30

Nasz pierwszy turniej Tekken 7 dostarczył wiele efektownych i wyrównanych walk. Wszyscy uczestnicy ostro walczyli o wygraną, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Sprawdź wyniki i obejrzyj wielki finał między Trimurem i Nerobianco.

Niesamowicie wyrównany finał w turnieju Rocket League

Redakcja GRYOnline.pl, 1 marca 2019, 13:25

W drugim w tym sezonie turnieju Rocket League zdecydowanie nie zabrakło emocji. Finał był niezwykle zacięty i zakończył się wynikiem 3:2 dla nowych mistrzów. Zobacz wyniki wszystkich spotkań i obejrzyj pełną relację.

Zobacz najlepsze screenshoty z konkursu Metro Exodus

Redakcja GRYOnline.pl, 27 lutego 2019, 16:00

Nie da się ukryć, że Metro Exodus to świetnie wyglądający tytuł. Nic więc dziwnego, że w konkursie na najlepszy screenshot otrzymaliśmy sporo bardzo ładnych prac. Decyzja była trudna, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

Weź udział w turnieju Tekken 7 i zgarnij słuchawki SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 25 lutego 2019, 15:47

W oczekiwaniu na premię nowego Mortal Kombat zapraszamy was do udziału w turnieju innej słynnej bijatyki - Tekken 7. Zapisz się już dzisiaj i powalcz o sprzęt SteelSeries oraz punkty do rankingu Friendly Fire.

Zobacz kto wygrał myszki SteelSeries w drugim turnieju PUBG

Redakcja GRYOnline.pl, 22 lutego 2019, 13:15

Turnieje PUBG na stałe weszły już do naszego turniejowego harmonogramu. W drugim zawodach pojawiły się nowe gwiazdy, ale kilku starych wyjadaczy również zajęło dobre miejsca. Sprawdź wyniki turnieju i aktualny ranking Friendly Fire.

Zagraj w Rocket League i wygraj sprzęt od SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 19 lutego 2019, 13:26

Zapraszamy do udziału w kolejnym w tym sezonie turnieju Rocket League. Powalcz o słuchawki SteelSeries i graj z profesjonalnym komentarzem. Rejestracja już wystartowała.

Wygraj myszkę za najładniejszego screenshota z Metro Exodus

Redakcja GRYOnline.pl, 14 lutego 2019, 15:46

Zapraszamy do nowego turnieju Friendly Fire. Reguły się zmieniły. Tym razem zadanie polega na zrobieniu jak najładniejszego screenshota z gry Metro Exodus. Na autora najładniejszej pracy czeka myszka od SteelSeries.

Zagraj z nami w APEX Legends i wygraj słuchawki SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 12 lutego 2019, 15:00

Startujemy zapisy do turnieju APEX Legends, w którym razem z członkami redakcji GRYOnline.pl i TVGRY.pl będziecie mogli powalczyć o słuchawki SteelSeries oraz Starter i Founders Packi APEX Legends.

Dołącz do turnieju w PUBG i powalcz o konsolę PS4 Pro

Redakcja GRYOnline.pl, 11 lutego 2019, 15:06

Drugi turniej PUBG czas zacząć. Gramy trzy mamy w klasycznym trybie SOLO i wyłącznie z kamerą FPP. Na dwóch najlepszych graczy czekają nagrody rzeczowe, a dla każdego uczestnika punkty w rankingu Friendly Fire.

Zagraj w The Elder Scrolls: Legends i zgarnij słuchawki SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 9 lutego 2019, 16:31

Startujemy z rejestracją do pierwszego turnieju TES:Legends. Do wygrania sprzęt SteelSeries i ponad 100 paczek kart! Turniej jest częścią trzeciego sezonu Friendly Fire.

Epicki pojedynek na koniec turnieju For Honor.

Redakcja GRYOnline.pl, 8 lutego 2019, 17:30

To już niemal tradycja, że finałowe starcia w For Honor nie tylko stoją na bardzo wysokim poziomie, ale dostarczają też masy emocji. Tym razem w finale mogliśmy zobaczyć w akcji aż sześć postaci. Sprawdź kto poradził sobie najlepiej i wygrał sprzęt SteelSeries.

Dwa trofea zdobyte, dwie myszki rozdane

Redakcja GRYOnline.pl, 6 lutego 2019, 10:10

Słońce nie zdążyło jeszcze wstać od premiery gry, a już mieliśmy zwycięzcę w turnieju na zdobywanie trofeów w Resident Evil 2. Zobacz kto był najszybszy i zgarnął myszkę od SteelSeries.

Wyniki turnieju Artifacta i zmiana na pozycji lidera w rankingu Friendly Fire

Redakcja GRYOnline.pl, 1 lutego 2019, 13:06

Ostatni turniej Artifacta okazał się bardzo wyrównany. Potrzebne było dodatkowe starcie na szczycie, żeby zdecydować kto zbudował najlepszą talię i potrafił ją najlepiej wykorzystać. W walce o PS4 mamy nowego lidera.

Zobacz kto został ostatni na placu boju w PUBG i wygrał myszkę od SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 30 stycznia 2019, 14:47

Gry Battle Royale zawsze dostarczają niesamowitych emocji. Nie inaczej było w naszym turnieju PUBG, gdzie dziesiątki graczy walczyło o myszki SteelSeries. Sprawdź kto poradził sobie najlepiej i dołącz do walki o konsolę.

Stań do honorowego pojedynku w For Honor i powalcz o cenne nagrody

Redakcja GRYOnline.pl, 29 stycznia 2019, 15:06

Kolejny miesiąc i kolejny turniej w For Honor. Jak zawsze walczymy 1v1 w systemie pojedynczej eliminacji. Tym razem na zwycięzcę czekają słuchawki SteelSeries Arctis 5 oraz sporo punktów w rankingu Friendly Fire, w którym do wygrania jest konsola PlayStation 4 PRO.

Wyrównany finał w turnieju For Honor - walka o PS4 Pro trwa

Redakcja GRYOnline.pl, 25 stycznia 2019, 09:20

Pierwszy w tym sezonie turniej For Honor zakończył się bardzo zaciętym starciem Strażnika i Tiandiego. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden.

Poznaj wyniki i obejrzyj relację z turnieju Rocket League Sezon 3

Redakcja GRYOnline.pl, 23 stycznia 2019, 14:30

Już od początku sezonu walka między zawodnikami była bardzo zacięta, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Zobacz wyniki pierwszego w tym sezonie turnieju Rocket League.

Zdobądź jedno z dwóch trofeów w Resident Evil 2 i wygraj myszkę

Redakcja GRYOnline.pl, 22 stycznia 2019, 09:04

Startujemy z pierwszym w tym roku polowaniem na trofea. Wybraliśmy dla was dwa osiągnięcia, z którymi będziecie musieli się zmierzyć, żeby wygrać nagrody od SteelSeries. Turniej zalicza się do trzeciego sezonu Friendly Fire.

Pokonaj swoich przeciwników i wygraj myszkę w turnieju PUBG

Redakcja GRYOnline.pl, 17 stycznia 2019, 17:30

Wystartowały zapisy do kolejnych zawodów Friendly Fire w Playerunknown's Battlegrounds. 26 stycznia gramy na trzech mapach o chwałę, sławę i sprzęt SteelSeries.

Zbuduj najlepszą talię i wygraj słuchawki

Redakcja GRYOnline.pl, 16 stycznia 2019, 15:42

Rozpoczęły się zapisy do kolejnego turnieju Artifacta. Zarejestruj się już teraz i powalcz o sprzęt SteelSeries.

Weź udział w turnieju rycerskim w For Honor

Redakcja GRYOnline.pl, 14 stycznia 2019, 17:00

Rozpoczynamy rejestrację do kolejnych zawodów w For Honor. Udowodnij, że jesteś najlepszym wojownikiem i wygraj myszkę od SteelSeries.

Zagraj o nagrody w Rocket League

Redakcja GRYOnline.pl, 8 stycznia 2019, 17:01

Kolejny rok, kolejny turniej Rocket League. Sezon rozpoczynamy od trybu 2v2 i drabinki pojedynczej eliminacji. Zapisz się już teraz i powalcz o sprzęt SteelSeries.

Trzeci sezon i strona Friendly Fire wystartowały!

Redakcja GRYOnline.pl, 8 stycznia 2019, 17:00

Czas rozpocząć trzeci sezon Friendly Fire. Cotygodniowe turnieje w najpopularniejsze gry sieciowe i najlepsze tegoroczne hity. Weź udział w kolejnych trzech miesiącach zmagań i powalcz o konsolę Playstation 4 PRO.

Drugi sezon Friendly Fire zakończony

Redakcja GRYOnline.pl, 18 grudnia 2018, 16:20

13 gier, 13 turniejów, kilkuset uczestników. Drugi sezon Friendly Fire dobiegł końca. Przyszła pora na podliczenie punktów oraz nagrodzenie zwycięzców.

Kto gra w karty... ten wygrywa sprzęt SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 18 grudnia 2018, 14:24

W ostatni weekend rozegraliśmy pierwszy w historii Friendly Fire turniej Artifacta. Sprawdź kto najlepiej draftował i wygrał słuchawki.

Zostań mistrzem drafta w Artifact i wygraj sprzęt SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 12 grudnia 2018, 13:30

Ostatni w tym sezonie turniej Friendly Fire rozegrany zostanie w grze Artifact. Zarejestruj się i powalcz o sprzęt dla graczy oraz jak najlepszą pozycję w rankingu.

Trzy mapy, dziesiątki wrogów, ale tylko jeden zwycięzca

Redakcja GRYOnline.pl, 11 grudnia 2018, 18:00

Przedostatni turniej drugiego sezonu Friendly Fire rozegraliśmy w Playerunknown's Battlegrounds. Sprawdź wyniki i przeczytaj relację z zawodów.

Wyniki turnieju Friendly Fire w Rocket League

Redakcja GRYOnline.pl, 10 grudnia 2018, 12:00

Turniej Rocket League za nami. Dominowali starzy wyjadacze, ale pojawiło się też trochę nowych twarzy, którzy stawiali zacięty opór. Zobacz wyniki i obejrzyj relację z zawodów.

Zostań ostatni na placu boju i wygraj słuchawki SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 4 grudnia 2018, 16:00

W kolejnym turnieju Friendly Fire wracamy do zabawy w battle royale. 98 uczestników będzie mogło sprawdzić się w Playerunknown's Battlegrounds i powalczyć o cenne nagrody.

Kosmiczne strzelanie Friendly Fire zakończone

Redakcja GRYOnline.pl, 30 listopada 2018, 16:00

Turniej w Destiny 2 za nami. Walka była zacięta, zwycięzca tylko jeden, ale na nagrody zasłużyli wszyscy finaliści. Zobaczy wyniki i pełną relację z zawodów.

Rocket League wraca w drugim sezonie Friendly Fire

Redakcja GRYOnline.pl, 27 listopada 2018, 16:30

Startujemy z pierwszym w tym sezonie turniejem samochodowej piłki nożnej. Gramy w dwuosobowych składach 2v2 na PC lub PS4, a do wygrania są myszki SteelSeries Rival 310. Zapisz się już teraz!

Redakcyjna bitwa w Battlefield V za nami

Redakcja GRYOnline.pl, 27 listopada 2018, 12:30

Kolejnym wydarzeniem drugiego sezonu Friendly Fire było wspólne granie redakcji i czytelników w Battlefielda V. Dużych emocji i świetnych akcji zdecydowanie nie brakowało.

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody!

Redakcja GRYOnline.pl, 20 listopada 2018, 15:00

Grasz w Destiny 2 na PC? Sprawdź swoje umiejętności w turnieju z redakcją i wygraj sprzęt od SteelSeries oraz zestawy gadżetów. Losowe drużyny, drabinka pojedynczej eliminacji i dużo świetnej zabawy. Zapisz się już teraz!

Redakcja rusza na front. Dołącz do nas!

Redakcja GRYOnline.pl, 16 listopada 2018, 14:40

Dołącz do Gambrinusa, Elessara, Adama oraz Marcin i zagraj razem z nimi w Battlefielda V. Startujemy 22 listopada o godz. 18:00. Zapisz się już teraz!

Tym razem Europa była górą

Redakcja GRYOnline.pl, 14 listopada 2018, 14:00

Poznaj wyniki naszego pierwszego turnieju For Honor, w którym dostępni byli chińscy wojownicy. Walka była zacięta, ale ostatecznie europejscy rycerze obronili się przed chińskim najazdem.