Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 3 sierpnia 2021, 19:00

autor: Froozyy

TFT Starcie Herosów - zapisy do turnieju w secie 5.5 właśnie ruszyły!

Zapisy do turnieju TFT Starcie Herosów w grze Teamfight Tactics właśnie ruszyły. Zgłoś swój udział i powalcz z innymi o nagrody z puli 4 000 złotych!

Spragnieni rywalizacji na wysokim poziomie? Świetnie się składa, bo właśnie ruszamy z zapisami do turnieju TFT Starcie Herosów w grze Teamfight Tactics! Zmierzcie się z innymi na przestrzeni trzech dni, aby powalczyć o nagrody z puli 4 000 złotych.

TFT Starcie Herosów – zapisy

Zapisy do turnieju TFT Starcie Herosów rozpoczynają się dzisiaj (tj. 3 sierpnia 2021 roku) o godz. 19:00 i potrwają do 8 sierpnia 2021 roku do godz. 15:00. Chętni gracze mogą zgłaszać swoje uczestnictwo rejestrując się i wypełniając formularz pod podanym niżej adresem:

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 256 uczestników. W przypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń jako pierwszych zostanie przyjętych 128 graczy na podstawie rangi w momencie zakończenia zapisów, a następnych 128 na podstawie kolejności rejestracji. Poza tym do fazy półfinałów (bez konieczności udziału w etapie kwalifikacji) przyjętych zostanie ośmiu najlepszych graczy pod względem rangi spośród wszystkich zgłoszonych uczestników.

Dokładny regulamin turnieju znajdziecie pod tym adresem.

TFT Starcie Herosów – format

Turniej zostanie podzielony na trzy etapy: otwarte kwalifikacje, półfinały oraz finał. W otwartych kwalifikacjach 256 graczy zostanie podzielonych na 8-osobowe grupy (według ustalonego seedingu) i zmierzy się w drabince pojedynczej eliminacji w systemie BO1 do momentu wyłonienia 32 najlepszych uczestników (rozegrane zostaną tak trzy mecze). Następnie gracze zostaną ponownie podzieleni na cztery grupy i rozegrają spotkania w systemie BO4. Najlepsza dwójka graczy z każdej grupy awansuje do fazy półfinałowej.

W fazie półfinałowej gracze zostaną podzieleni na dwie grupy i zmierzą się w systemie BO5. Finał odbędzie się w formacie znanym z oficjalnych mistrzostw świata TFT - zwycięzcą zostanie ten gracz, który po uzyskaniu 18 punktów wygra następne spotkanie.

Od etapu półfinałów rozgrywki będą transmitowane na naszym kanale na Twitchu - https://www.twitch.tv/friendlyfirepl - z komentarzem Macieja „Kezmana” Garmackiego oraz Wojtka „simplywojtka” Cetnera.

TFT Starcie Herosów – nagrody

Nagrody w turnieju prezentują się następująco:

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.