Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2021, 20:18

autor: Szarmancki

Polowanie na drogocenny diament w nowej aktualizacji Red Dead Online

Red Dead Online otrzymało kolejną aktualizację i zarazem następny napad oraz zlecenie. Rockstar prężnie rozwija swoją grę-usługę.

Kolejny tydzień i kolejna aktualizacja do gry-usługi Red Dead Online, przenoszącej graczy na Dziki Zachód. Tym razem studio Rockstar Games podarowało nam następny napad, w którym podejmiemy się próby zdobycia drogocennego klejnotu. Dodatkową atrakcją jest zupełnie nowe „Zlecenie: saloony” – jeśli się go podejmiemy, będziemy musieli obrobić kilka takich przybytków w Saint Denis. Oprócz tego u lokalnych handlarzy znalazł się szereg promocji na przedmioty, za wzięcie udziału w Serii Nominowanej została natomiast przewidziana spora premia.

Żółty diament nazwany Il Sovrano trafił do Rhodes, a okoliczni możni zebrali się razem, by ustalić, kto przejmie pieczę nad drogocennym kamieniem. Gracze oczywiście będą mieli za zadanie ustalić, gdzie znajduje się skarb, a następnie go skraść, jak przystało na prawdziwych kowbojów. Tylko jakim kowbojem jesteś? Przebiegłym czy raczej wybuchowym? Ukończenie „Okazji Il Savrano” gwarantuje wszystkim nagrodę w postaci darmowego elementu broni do wyboru, jeśli natomiast odniesiemy sukces na bezwzględnym poziomie trudności, to otrzymamy możliwość kupna cylindra Duplessis u Madame Nazar.

Nowe zlecenie to zupełnie inna bajka. Rozpoznawalne osoby z półświatka, takie jak Sean Macguire, Anthony Foreman, Joe lub Langton, znają więcej szczegółów na temat tej roboty, ale wiadome jest jedno – kilka saloonów skończy bez kasy. Warto przypomnieć, że Klub Rewolwerowca 1 dostępny będzie jeszcze do 9 sierpnia, więc jego posiadacze muszą się pospieszyć, by zdobyć wszystkie przewidziane w nim nagrody. Rockstar podzielił się też datą startu kolejnej odsłony klubu: 10 sierpnia. Oprócz tego jeśli podejmiemy się trzech meczów Serii Nominowanej, otrzymamy 40% zniżki na dowolnego konia wielozadaniowego nieprzypisanego do żadnej roli, a całość dopełni kolejny pakiet promocji na przedmioty. Więcej informacji znajdziecie w Rockstar Newswire.