Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2021, 20:20

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Bohaterowie Left 4 Dead 2 powrócili w formie darmowego DLC do innej gry

Przy okazji premiery nowego DLC do kooperacyjnej strzelanki Zombie Army 4: Dead War, w ramach darmowego bonusu dla wszystkich fanów, podczas potyczek w grze wcielimy się w czwórkę bohaterów Left 4 Dead 2.

Kooperacyjna strzelanka Zombie Army 4: Dead War, będąca spin-offem serii Sniper Elite, zadebiutowała na początku ubiegłego roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Deweloperzy wciąż jednak regularnie wspierają tytuł dodatkami oraz kolejnymi season passami. Do fanów trafiła właśnie nowa misja w kampanii zatytułowana „Return to Hell”. Sprzedawana jest ona jako samodzielne DLC o tej samej nazwie za 25,49 zł (cena na Steamie) oraz stanowi część trzeciej przepustki sezonowej, która poza tym oferuje niedostępne wcześniej skórki dla postaci i broni, a także dodatkowe uzbrojenie i inny ekwipunek.

Przy okazji premiery nowego scenariusza dla Zombie Army 4 gracze na wszystkich platformach sprzętowych mogą od teraz pobrać za darmo DLC Left 4 Dead Character Pack 2. W jego skład wchodzi czworo świetnie znanych bohaterów Left 4 Dead 2 – Coach, Ellis, Nick oraz Rochelle. Dodajmy, że w czerwcu deweloperzy zaoferowali już bez dodatkowych kosztów paczkę z protagonistami pierwszej odsłony serii, dzięki której wcielamy się w Billa, Francisa, Louisa i Zoey.

  1. Oficjalna strona Zombie Army 4: Dead War