Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 22 października 2021, 10:00

autor: Qskan

Przed nami finał ROG Summoners Arena!

Niedawno zakończone półfinały wyłoniły ósemkę finalistów ROG Summoners Arena. Oglądajcie zmagania najlepszych razem z nami już 23 października!

Turniej ROG Summoners Arena organizowany przez ASUS Republic of Gamers powoli dobiega końca. Ostatnio poznaliśmy ósemkę najlepszych graczy, którzy dowiedli, że na Teamfight Tactics znają się jak mało kto.

Teraz czas na ostateczne rozstrzygnięcie – finał turnieju, który odbędzie się 23 października o godz 17:00. Zobaczcie, kto zmierzy się w pojedynku o fantastyczne nagrody, w tym laptopa gamingowego laptopa ASUS ROG Strix SCAR 15:

Finał turnieju – 23.10.2021

Zasady finałowej rozgrywki prezentują się następująco: zwycięzcą finału zostanie ten gracz, który po uzyskaniu 18 punktów wygra następne spotkanie lub ten, który jako pierwszy uzyska łącznie 40 (lub ponad 40) punktów.

Transmisję z rozgrywek będziecie mogli obejrzeć na żywo prosto ze specjalnego studia Friendly Fire na oficjalnej stronie turnieju oraz naszym kanale na Twitch.tv. Zmagania finalistów będą komentować niezastąpieni Wojtek „simplywojtkek” Cetner oraz Maciej „Kezman” Gramacki. Dodatkowo w roli eksperta w przerwie między meczami pojawi się Alan „Vicer” Mikołajczyk. Jesteśmy pewni, że emocji nie zabraknie i będziemy świadkami wspaniałego esportowego widowiska na najwyższym poziomie!

Nagrody w turnieju

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wszystkie najważniejsze informacje o turnieju znajdziecie na stronie głównej rozgrywek.