Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 15 października 2021, 10:02

autor: Qskan

Znamy półfinalistów ROG Summoners Arena!

Zakończył się etap ćwierćfinałów turnieju ROG Summoners Arena. W grze zostało już jedynie szesnastu graczy, którzy niebawem zawalczą o awans do finału i fantastyczne nagrody.

Za nami cztery ćwierćfinały ROG Summoners Arena, turnieju Teamfight Tactics, organizowanego przez Republic of Gamers. Wyłoniliśmy w ten sposób szesnastu najlepszych graczy, którzy w najbliższych dniach powalczą o awans do wielkiego finału i zgarnięcie wspaniałych nagród, w tym gamingowego laptopa ASUS ROG Strix Scar 15. Rzućcie okiem na poniższą rozpiskę i dajcie nam znać, kto jest Waszym faworytem w ROG Summoners Arena!

Półfinał 1 – 16.10

Znamy półfinalistów ROG Summoners Arena! - ilustracja #1

Półfinał 2 – 17.10

Znamy półfinalistów ROG Summoners Arena! - ilustracja #2

Faza półfinałowa odbędzie się w dniach 16 oraz 17 października. Rozgrywki będzie można oglądać na żywo na kanale Friendly Fire w serwisie Twitch.tv oraz na oficjalnej stronie turnieju od godziny 18:00 z komentarzem Wojtka „simplywojtka” Cetnera oraz Macieja „Kezmana” Gramackiego. Finał ROG Summoners Arena zaplanowany został na 23 października.

Nagrody w turnieju ROG Summoners Arena

Nagrody za zdobycie poszczególnych miejsc w turnieju ROG Summoners Arena prezentują się następująco:

Znamy półfinalistów ROG Summoners Arena! - ilustracja #3

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wszystkie najważniejsze informacje o turnieju znajdziecie na stronie głównej rozgrywek.