Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 25 października 2021, 14:41

autor: Qskan

Haskuskas zwycięzcą ROG Summoners Arena!

Poznaliśmy zwycięzcę turnieju ROG Summoners Arena! Główną nagrodę w wymagających rozgrywkach zdobył zawodnik Haskuskas. Tym samym zainkasował 3000 zł oraz laptopa ASUS ROG Strix Scar 15.

Turniej Teamfight Tactics ROG Summoners Arena organizowany przez ASUS Republic of Gamers przeszedł już do historii. Finałowa potyczka odbyła się 23 października i obfitowała w ciekawe zagrania. Koniec końców, po blisko trzech godzinach zmagań wyłoniono zwycięzcę – Haskuskasa.

Haskuskas zwycięzcą ROG Summoners Arena! - ilustracja #1

Haskuskas zwyciężył w dużej mierze dzięki umiejętnej grze kompozycją z Tristaną w roli głównej; nasi komentatorzy żartobliwie przyznali, że oprócz statuetki za zdobycie pierwszego miejsca powinien również sprawić sobie drugą, z ową postacią właśnie. Decydujące starcie rozegrało się pomiędzy Haskuskasem a Shreddinem, jednak w ostatecznym rozrachunku to ten pierwszy pokazał się z lepszej strony.

Do ROG Summoners Arena zgłosiło się w sumie ponad 600 zawodników, którzy przez ostatni miesiąc walczyli o jak najlepsze lokaty. Rozgrywki prowadzone był w formie turniejowej – od otwartych kwalifikacji, przez play-offy, aż do wielkiego finału. Uczestnicy oprócz nagród w postaci pieniężnej oraz laptopa ASUS ROG Strix Scar 15 walczyli również o unikalny puchar w postaci Małej Legendy!

Całość nie mogłaby się odbyć bez Waszego udziału; dziękujemy za obecność podczas streamów na kanale Friendly Fire na platformie Twitch.tv, gdzie wspieraliście Waszych ulubionych graczy. Oczywiście, transmisja nie była tym samym bez naszych komentatorów – Wojtka „simplywojtka” Cetnera oraz Macieja „Kezmana” Gramackiego. Podczas wielkiego finału tej dwójce towarzyszył Alan „Vicer” Mikołajczyk w roli eksperta.

Nagrody w turnieju ROG Summoners Arena

Wspomnieliśmy już o nagrodzie głównej, ale pozostali finaliści również zostaną wynagrodzeni za swoje wysiłki.

Nagrody za poszczególne miejsca w turnieju prezentują się następująco:

Haskuskas zwycięzcą ROG Summoners Arena! - ilustracja #2

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wszystkie najważniejsze informacje o turnieju znajdziecie na stronie głównej rozgrywek.