Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2019, 12:41

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Poprowadzimy dla Was oficjalny stream z turnieju TFT Rivals

Rozgrywki w ramach turnieju Twitch Rivals: Teamfight Tactics rozpoczną się w sobotę 28 września, a nasza ekipa z FriendlyFire.pl przygotuje dla Was oficjalny, polski komentarz z całego dnia zawodów.

Oficjalny polski komentarz turnieju Teamfight Tactics. - Poprowadzimy dla Was oficjalny stream z turnieju TFT Rivals - wiadomość - 2019-09-26
Oficjalny polski komentarz turnieju Teamfight Tactics.

W ten piątek, czyli 27 września, rozpocznie się kolejna edycja turnieju Twitch Rivals w ramach wydarzenia TwitchCon, w której wezmą udział streamerzy znani z platformy Twitch. Łączna pula nagród wynosi ponad 2 miliony dolarów, a pierwszym punktem programu będą zawody w Fortnite. W sobotę 28 września odbędą się turnieje League of Legends oraz Teamfight Tactics, a całość zakończy się rozgrywkami Apex Legends w niedzielę.

Z tej okazji jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi komentatorzy z FriendlyFire.pl poprowadzą dla Was oficjalną, polską transmisję z turnieju Teamfight Tactics. Całość zostanie podzielona na dwie fazy. Pierwsza rozpocznie się 28 września (sobota) o godzinie 19:00 czasu polskiego i podczas niej streamerzy obecni na TwitchConie wezmą udział w otwartych kwalifkacjach do wielkiego finału. Ten rozpocznie się o 00:30 i przystąpi do niego 12 zaproszonych streamerów, 8 zakwalifikowanych już zawodników (wśród których znajduje się jeden Polak – Jakub „Lothar” Szygulski) oraz zwycięzcy poprzedniej, otwartej rundy.

Oficjalny stream będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na platformie Twitch, a skomentują go dla Was Paweł „Cruiser” Klimesz oraz Karol „Kasar” Suchecki. W przypadku obu etapów turnieju nasza transmisja rozpocznie się 15 minut wcześniej. Poniżej zamieszczamy jej dokładny harmonogram.

  • Faza pierwsza – 18:45 (28 września) – otwarte kwalifikacje
  • Faza druga – 00:15 (29 września) – finał