Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 12 lipca 2020, 12:50

autor: Froozyy

W tydzień do Mastera TFT - dołącz do akcji streamerskiej

Wraz ze streamerami z ekipy Friendly Fire przygotowaliśmy dla Was akcję „W tydzień do Mastera”, podczas której zachęcamy graczy do zebrania sił i wbicia wyższej rangi w grze Teamfight Tactics w nadchodzącym tygodniu. W ramach urozmaicenia dwójka streamerów - d4mm oraz simplywojtek - odbędzie wspólne treningi na żywo!

14 lipca (tj. we wtorek) odbędą się finały obu drabinek (dolnej oraz górnej) Bitwy Legend Friendly Fire w grze Teamfight Tactics, którą organizujemy we współpracy z firmą Riot Games. Zmagania rozpoczną się o godzinie 19:00, a transmisję z nich standardowo obejrzycie na naszym kanale friendlyfirepl na platformie twitch.tv. Nie może Was zabraknąć, jeśli chcecie sprawdzić, który z polskich zawodników jest w najlepszej formie przed zbliżającymi się kwalifikacjami do mistrzostw świata. Śledźcie nasze profile społecznościowe na Twitterze oraz Facebooku, aby być na bieżąco z wynikami rozgrywek.

W tydzień do Mastera TFT - dołącz do akcji streamerskiej - ilustracja #1
Finałowe starcie Bitwy Legend coraz bliżej.

Natomiast jako przedsmak przed finalnymi zmaganiami wraz ze streamerami z naszej ekipy Friendly Fire – Damianem „d4mm” Ryśkiewiczem i Wojtkiem „simplywojtek” Cetnerem – przygotowaliśmy dla Was akcję „W tydzień do Mastera”. W trakcie niej Wojtek, którego na pewno kojarzycie m.in. z komentowania rozgrywek TFT, wspomoże Damiana w walce o upragnioną rangę. W poniedziałek i środę obaj streamerzy wspólnie odbędą dwugodzinne treningi na żywo, dzięki którym d4mm ma stać się lepszym graczem! Dokładną rozpiskę prezentujemy poniżej:

Następnie w niedzielę (tj. 19 lipca) podczas finału Bitwy Legend Damian pochwali się wszystkim, jaką rangę finalnie udało mu się osiągnąć i skomentuje nieco swoje doświadczenia z minionego tygodnia. Cała akcja ma na celu przede wszystkim zachęcenie Was do zebrania własnych sił i wbicia wyższej rangi w nadchodzącym tygodniu. Pomogą Wam w tym wspomniane wyżej streamy i oczywiście wiedza Wojtka (i Damiana), którą chętnie będzie się w trakcie nich dzielił. Nie zapomnijcie o informowaniu nas na bieżąco o Waszych postępach – możecie to zrobić na naszym serwerze Discord lub oznaczając nas na Twitterze. Powodzenia!

Harmonogram Bitwy Legend Friendly Fire

Nagrody w Bitwie Legend Friendly Fire

Dla zwycięzców Bitwy Legend Friendly Fire czekają nagrody pieniężne! Dodatkowo laureaci zostaną nagrodzeni zestawami sprzętowymi od SPC Gear, składającymi się m.in. z gamingowego fotela, myszy oraz klawiatury.

Nagrody za poszczególne miejsca w Bitwie Legend Friendly Fire prezentują się następująco: