Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 23 września 2020, 16:21

autor: Froozyy

Zwyciężą tylko najlepsi – rusza Bitwa Wybrańców TFT

Rusza Bitwa Wybrańców Friendly Fire w Teamfight Tactics! Już teraz możecie zapisywać się do turnieju organizowanego przez nas we współpracy z Riot Games, w którym do zgarnięcia są nagrody z puli 1500 zł oraz sprzęt od marki Razer.

Razem z firmą Riot Games oraz marką Razer chcemy wesprzeć najlepszych graczy Teamfight Tactics w Polsce, którzy codziennie walczą o zdobycie upragnionej rangi. Nowy sezon, który na oficjalnych serwerach zadebiutował tydzień temu, przyniósł ogromne zmiany, a zawodnicy są teraz jeszcze bardziej głodni e-sportowej rywalizacji, dlatego wychodzimy im naprzeciw i rozpoczynamy serię turniejów „Bitwa Wybrańców”, w których udział wezmą wyłącznie najlepsi!

Zwyciężą tylko najlepsi – rusza Bitwa Wybrańców TFT - ilustracja #1
Startuje seria turniejów dla najlepszych graczy TFT w Polsce.

Łącznie odbędzie się osiem rozgrywek turniejowych (zaplanowane są one co dwa tygodnie). Wyniki siedmiu pierwszych zmagań zadecydują o tym, którzy gracze zmierzą się w finalnym spotkaniu (o szczegółach poinformujemy już wkrótce). Pierwszy turniej odbędzie się w ten weekend. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące zapisów oraz formatu rozgrywek.

Zapisy na turniej

Zapisy na pierwszy turniej trwają do 25 września do godziny 12:00. Spośród zgłoszonych graczy zostanie wybranych dziesięciu zawodników z najwyższą rangą na serwerze EUW oraz czterech z EUNE (rangi sprawdzane będą w dzień zakończenia zapisów o godzinie 14:00). W zmaganiach weźmie również udział dwójka zaproszonych uczestników (tzw. Dzikie Karty). Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod tym adresem:

Format turnieju

Turniej odbędzie się na przestrzeni dwóch dni (26 i 27 września) i weźmie w nim udział 16 graczy, którzy zostaną podzieleni na ośmioosobowe grupy. Pierwszego dnia obie grupy (jedna po drugiej) rozegrają cztery spotkania (od godziny 17:00), które wyłonią najlepszą ósemkę, a ta następnego dnia zmierzy się w finale turnieju (ten również rozpocznie się o godzinie 17:00).

Zwycięzcą zostanie ten gracz, który jako pierwszy po uzyskaniu 18 punktów (punktacja meczów znajduje się poniżej) wygra następne spotkanie. Kolejne miejsca będą przyznawane według punktów zdobytych przez pozostałych zawodników. Transmisje ze zmagań będziecie mogli oglądać u simplywojtka z ekipy Friendly Fire na jego kanale na Twitchu. Szczegółowy regulamin tego turnieju znajdziecie pod tym adresem.

1. miejsce - 10 punktów

2. miejsce - 8 punktów

3. miejsce - 7 punktów

4. miejsce - 6 punktów

5. miejsce - 4 punkty

6. miejsce - 3 punkty

7. miejsce - 2 punkty

8. miejsce - 1 punkt

Nagrody w turnieju

Nagrody w turnieju prezentują się następująco:

1. miejsce – 600 zł + myszka Razer Viper o wartości 349 zł

2. miejsce – 350 zł

3. miejsce – 200 zł

4. miejsce – 150 zł

5. – 8. miejsce – 50 zł

Dodatkowo zwycięzca otrzymuje miejsce w turnieju finałowym, który odbędzie się na koniec serii rozgrywek Bitwa Wybrańców.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Potyczki taktyczne

Potyczki taktyczne