Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2020, 15:33

Wiedźmin 2 Pożegnanie Białego Wilka - porównanie graficzne 2018 vs 2020

Twórcy modyfikacji Pożegnanie Białego Wilka opublikowali nowy materiał. Tym razem zespół pokazał, jak zmieniła się grafika nadchodzącego moda od 2018 roku.

Wiedźmin 2 Pożegnanie Białego Wilka - porównanie graficzne 2018 vs 2020 - ilustracja #1
Alternatwne zakończenie wirtualnej trylogii Geralta poznamy za miesiąc.

W połowie września otrzymaliśmy zwiastun oraz datę premiery Pożegnania Białego Wilka – ambitnej modyfikacji drugiego Wiedźmina. Teraz twórcy projektu opublikowali zapowiadany materiał pokazujący, jak zmieniła się grafika moda w ciągu ostatnich dwóch lat. Zadbano przy tym o rozmazanie wszystkich kwestii dialogowych, by filmikiem mogli się cieszyć także gracze unikający spoilerów. Materiał zamieszczony w serwisie YouTube możecie obejrzeć poniżej.

Na Pożegnanie Białego Wilka czekaliśmy od lat, jako że skala i konieczność doszlifowania modyfikacji przełożyły się na kilkukrotne opóźnienie premiery. Co prawda mieliśmy już okazję zobaczyć jedno porównanie grafiki i dowiedzieć się co nieco na temat fabuły, ale to nie wystarczyło, by część graczy nie zaczęła wątpić w debiut modyfikacji. Na szczęście najwyraźniej obawy te okazały się bezpodstawne. Pożegnanie Białego Wilka ukaże się 26 października. Rzecz jasna, mod będzie dostępny wyłącznie na komputerach osobistych.