Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2019, 16:19

Pożegnanie Białego Wilka wyjdzie w 2019 roku - twórcy moda potwierdzają

Zespół tworzący mod Pożegnanie Białego Wilka potwierdził termin premiery swojego projektu. Modyfikacja przedstawiająca odmienne zakończenie historii Geralta zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Pod koniec zeszłego roku dowiedzieliśmy się o opóźnieniu premiery Pożegnania Białego Wilka – wielkiego moda do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Wtedy nie podano nowego terminu premiery, ale zapewniono, że nastąpi to „najszybciej, jak to możliwe”. Dziś twórcy potwierdzili na Facebooku, że prace nad modyfikacją wciąż postępują i ukaże się ona jeszcze w tym roku. Niestety, nie pokuszono się o podanie dokładnej daty.

Wiedźmińskie wesele odbędzie się jeszcze w tym roku. - Pożegnanie Białego Wilka wyjdzie w 2019 roku - twórcy moda potwierdzają - wiadomość - 2019-05-15
Wiedźmińskie wesele odbędzie się jeszcze w tym roku.

Jeśli nie słyszeliście o Pożegnaniu Białego wilka, śpieszymy z wyjaśnieniem. Mod przedstawi alternatywne zakończenie trzeciego Wiedźmina, opierające się na niekanonicznym opowiadaniu Andrzeja Sapkowskiego Coś się kończy, coś się zaczyna. W wersji tej historia Geralta kończyła się hucznym weselem, na które zaproszono nie tylko bohaterów sagi, lecz także tych z wcześniejszych przygód Białego Wilka. Nie inaczej będzie w nadchodzącej modyfikacji i w trakcie zabawy spotkamy zarówno osoby znane z książek, jak i trylogii gier. Dotyczy to także postaci, które pojawiły się dopiero w Dzikim Gonie, mimo że mod powstaje na bazie drugiej odsłony cyklu. Jeśli chcielibyście dowiedzieć więcej o tym ambitnym projekcie, odsyłamy Was do naszej wiadomości sprzed roku oraz materiałów opublikowanych przez twórców.