Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2018, 10:04

Zobacz drugi gameplay z Pożegnania Białego Wilka

Moderzy pracujący nad ambitną modyfikacją Pożegnanie Białego Wilka do Wiedźmina 2: Zabójców Królów udostępnili kolejny, obszerny fragment rozgrywki, prezentujący ich projekt w akcji.

Pożegnanie Białego Wilka na drugim gameplayu. - Zobacz drugi gameplay z Pożegnania Białego Wilka - wiadomość - 2018-07-20
Pożegnanie Białego Wilka na drugim gameplayu.

Twórcy Pożegnania Białego Wilka – ambitnego moda do Wiedźmina 2: Zabójców Królów, w założeniu mającego stanowić epilog dla całej historii Geralta (i inspirowanego opowiadaniem Coś się kończy, coś się zaczyna Andrzeja Sapkowskiego, w którym możemy przeczytać o hipotetycznym weselu Geralta i Yennefer) – podzielili się ze światem drugim, obszernym gameplayem z omawianego projektu.

Trzeba przyznać, że ilość pracy, jaką włożono w stworzenie modyfikacji naprawdę robi wrażenie. Nie brakuje tu świetnych modeli postaci (a warto odnotować, że skonwertowanie modeli z „trójki” do silnika drugiego „Wieśka” nie było łatwym zadaniem – o tym i o wielu innych kwestiach, w tym m.in. braku dubbingu, pisałem w marcu tego roku), dobrze wyreżyserowanych scen (zwróćcie uwagę na fragment z udziałem Eskela i Triss, a także ostatnie kilkadziesiąt sekund) i soczystych, pasujących do wiedźmińskiego uniwersum dialogów.

Modyfikacja Pożegnanie Białego Wilka zadebiutuje w drugiej połowie tego roku. Pod koniec marca mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy (również spory) gameplay z omawianej produkcji.

  1. Dwanaście miesięcy dobrego odgrywania ról – RPG-owe podsumowanie 2017 roku
  2. CD Projekt RED – strona oficjalna