Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 20 lipca 2018, 10:03

autor: Czarny Wilk

Wychowanek Batmana łamie karki i przeklina w zwiastunie Titans

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun Titans, nowego serialu superbohaterskiego opartego na komiksach DC, w którym zobaczymy m.in. wieloletniego towarzysza Batmana, Robina.

Zgodnie z przewidywaniami, trwający aktualnie w San Diego Comic Con obradza w zwiastuny i nowe informacje o ciekawych filmach oraz serialach. Jednym z pierwszych i bardziej interesujących materiałów jest zwiastun Titans, superbohaterskiego serialu tworzonego z myślą o platformie VoD DC Universe.

Titans oparty jest na popularnej serii komiksów, przedstawiającej późniejsze losy grupy młodocianych bohaterów znanych jako Młodzi Tytani. W skład zespołu wchodzi pierwszy pomocnik Batmana Dick Grayson, córka demona Raven, kosmiczna księżniczka Starfire oraz Beast Boy, zielonoskóry nastolatek potrafiący przybierać postać dowolnego zwierzęcia.

Zwiastun dość dobitnie sugeruje, że twórcy serialu stawiają na poważniejszy, mroczniejszy ton opowieści, a przedstawieni bohaterowie nie będą mieć zbyt wiele wspólnego z komiksowymi pierwowzorami. Tyczy się to zwłaszcza Robina, który zdaje się nie przepadać ani za swoim mentorem, ani za dawaniem jakichkolwiek szans na przeżycie bandziorom.

Miewaliśmy już w filmach i animacjach poważniejszych Robinów, ale Titans zdają się przedstawiać tę postać w niespotykanym dotąd świetle. - Wychowanek Batmana łamie karki i przeklina w zwiastunie Titans - wiadomość - 2018-07-20
Miewaliśmy już w filmach i animacjach poważniejszych Robinów, ale Titans zdają się przedstawiać tę postać w niespotykanym dotąd świetle.

Za stworzenie serialowych Titans odpowiadają Akiva Goldsman (scenariusze do Batman Forever i Batman i Robin, zdobywca Oscara za Piękny umysł,), Geoff Johns (prezes DC Entertainment w latach 2016-2018) i Greg Berlanti (Riverdale, seriale wchodzące w skład Arrowverse). W rolach głównych wystąpią Brenton Thwaites jako Robin, Anna Diop w roli Starfire, Teagan Croft wcielająca się w Raven i Ryan Potter odgrywający Beast Boy’a. Titans zadebiutują jeszcze w tym roku. Będzie to pierwszy autorski serial dostępny na nowej platformie VoD DC Universe, której beta-testy rozpoczną się w sierpniu.

  1. Oficjalna strona DC Universe
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.