Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2019, 15:57

autor: Frozen

Zespół Percival zagra na GRYOffline 2019

Polski zespół Percival, którego utwory znalazły się na ścieżce dźwiękowej Wiedźmina 3, wystąpi w tym roku na GRYOffline 2019. Impreza odbędzie się 6 lipca w klubie Forty Kleparz w Krakowie.

Zespół ma na swoim koncie koncerty w całej Europie i na świecie. - Zespół Percival zagra na GRYOffline 2019 - wiadomość - 2019-05-15
Zespół ma na swoim koncie koncerty w całej Europie i na świecie.

Zespół Percival wystąpi podczas imprezy GRYOffline 2019, która odbędzie się 6 lipca 2019 roku w krakowskim klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4. Współtwórcy muzyki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zagrają specjalny koncert dla czytelników GRYOnline.pl oraz widzów TVGRYpl. Chociaż wszystkie wejściówki na imprezę zostały już rozdane, to serdecznie zachęcamy do zapisywania się na listę rezerwową. Osoby, które to zrobią wciąż mają szansę na wzięcie udziału w wydarzeniu. Przypominamy, że w GRYOffline 2019 mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie.

Członkowie zespołu Percival, Katarzyna Bromirska i Mikołaj Rybacki, odwiedzili wczoraj redakcję TVGRYpl, gdzie przez ponad dwie godziny grali w Wiedźmina 3. Zapis tego wydarzenia możecie obejrzeć poniżej.

Fanów muzyki z gry ucieszy z pewnością wiadomość, że grupa Percival w październiku rusza w trasę koncertową Wild Hunt Live 2019 po Polsce. Podczas występów zespół zaprezentuje utwory z produkcji studia CD Projekt RED, którym towarzyszyć będą projekcje zawierające fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały wideo. Trasa rozpocznie się 4 października w Krakowie, później zespół odwiedzi również Warszawę, Poznań, Wrocław i Gdańsk.

Pełna rozpiska polskiej trasy koncertowej Wild Hunt Live 2019. - Zespół Percival zagra na GRYOffline 2019 - wiadomość - 2019-05-15
Pełna rozpiska polskiej trasy koncertowej Wild Hunt Live 2019.

GRYOffline to doskonała okazja do spotkania się z redakcją oraz znajomymi z forum. Wszyscy uczestnicy imprezy mogą liczyć na poczęstunek z grilla oraz piwo lub napój bezalkoholowy (w zależności od preferencji). Nie zabraknie konkursów, w których do wygrania będą gadżety, koszulki oraz gry, a posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP otrzymają w dniu imprezy nagrodę-niespodziankę.