Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 15 maja 2019, 14:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Znamy wyniki pierwszego turnieju MTG Arena w czwartym sezonie Friendly Fire

Magic the Gathering przez wiele lat dominowało na rynku fizycznych karcianek i po szeregu prób w końcu udało się dobrze przenieść legendarną grę na komputery stacjonarne, przez co stała się bardzo dobrym tytułem turniejowym.

Znamy wyniki pierwszego turnieju MTG Arena w czwartym sezonie Friendly Fire - ilustracja #1

W zeszły piątek odbył się pierwszy organizowany przez Friendly Fire turniej w Magic: the Gathering Arena. Produkcja od Wizards of the Coast cieszy się popularnością, nie dziwi więc duża frekwencja na zawodach. Po licznych wyrównanych starciach w finale stanęli naprzeciw siebie klimuszko i MowMiMajk. Spotkanie skończyło się zwycięstwem MowMiMajk, który wygrał wynikiem 2:0 i to on otrzymuje w nagrodę słuchawki SteelSeries Arctis 5. Wszyscy uczestnicy zmagań zostają nagrodzeni punktami do rankingu czwartego sezonu Friendly Fire, w którym główną nagrodą jest konsola PlayStation 4 PRO.

Znamy wyniki pierwszego turnieju MTG Arena w czwartym sezonie Friendly Fire - ilustracja #2

Turniej MTG Arena był częścią czwartego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.

Ostateczną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Friendly Fire zamieszczamy poniżej.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 15 maja

Znamy wyniki pierwszego turnieju MTG Arena w czwartym sezonie Friendly Fire - ilustracja #3