Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 24 marca 2021, 12:16

autor: Froozyy

AliExpress Cup | CS:GO - ruszają transmisje z fazy pucharowej

Dzisiaj o godzinie 19:00 będziemy świadkami rozpoczęcia pierwszego pojedynku w ramach fazy pucharowej AliExpress Cup | CS:GO! Zespoły powalczą o fantastyczne nagrody pieniężne oraz rzeczowe, a my będziemy mogli obserwować ich zmagania niemal codziennie podczas transmisji na żywo.

Pierwszy w historii platformy AliExpress turniej gamingowy - AliExpress Cup | CS:GO – trwa w najlepsze! Dzisiaj startuje faza pucharowa rozgrywek, w ramach której najlepsze drużyny powalczą o nagrody pieniężne oraz rzeczowe, a także będą miały szansę zmierzyć się z zespołami prowadzonymi przez jednych z najpopularniejszych youtuberów w Polsce - Fusialkę lub MiniMajka! Transmisje ze zmagań będą nadawane niemal codziennie (dokładny harmonogram znajdziecie poniżej) od godz. 19:00 na naszym kanale Twitch oraz na live.aliexpress.com! Wpadnijcie kibicować swoim ulubionym drużynom podczas turnieju w ramach 11. urodzin AliExpress!

Format fazy pucharowej

W fazie pucharowej udział weźmie sześć drużyn, które awansowały poprzez otwarte kwalifikacje, a także dwa zaproszone zespoły prowadzone przez wspomnianych wyżej Fusialkę oraz MiniMajka. Uczestnicy zmierzą się w systemie drabinki podwójnej eliminacji, do dwóch wygranych. Więcej szczegółów o formacie znajdziecie w Regulaminie.

Harmonogram

AliExpress Cup | CS:GO - ruszają transmisje z fazy pucharowej - ilustracja #2

Nagrody

AliExpress Cup | CS:GO - ruszają transmisje z fazy pucharowej - ilustracja #3
Nagrody dla zwycięskiej drużyny.

Przypominamy, że z okazji swojego pierwszego turnieju AliExpress przygotowało także 4-dolarową zniżkę dla nowych użytkowników platformy! Aby z niej skorzystać, wystarczy użyć kodu ALIEXPRESSCUP podczas pierwszych zakupów (kod działa na transakcje powyżej 5 dolarów, a z oferty można już korzystać). Obecnie trwają obchody 11. urodzin AliExpress, w ramach których przygotowano masę świetnych zniżek na rozmaite produkty. Sprawdźcie, czy nie znajdziecie czegoś dla siebie!