Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 14 stycznia 2022, 15:00

autor: Froozyy

SPC Gear CUP - powalcz o nagrody w turnieju Fortnite

Zapiszcie się do turnieju Fortnite i powalczcie o nagrody z puli 3 000 złotych oraz nagrody sprzętowe od marki SPC Gear!

Nowy rok, nowi my! We Friendly Fire rozpoczynamy 2022 od nowych wyzwań i turniejów dla Was. Startujemy z zapisami do SPC Gear Cup w grze Fortnite, w której do zgarnięcia są nagrody z puli 3 000 złotych oraz sprzęt od marki SPC Gear. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o zapisach do turnieju, link do rejestracji i regulaminu. W razie jakichkolwiek pytań nie zapominajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji na naszym Discordzie (https://discord.gg/FQPBvyWX9n).

Rejestracja do turnieju SPC Gear CUP

Rejestracja do turnieju SPC Gear Cup potrwa do 18 stycznia do godz. 18:00. Zainteresowani mogą zapisywać się do turnieju pod tym linkiem:

  1. https://system-beta.warlegend.net/play/rooms/268800228449071104/

Aby wziąć udział w turnieju, uczestnik musi mieć ukończone 13 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego). Do sprawnego przeprowadzenia turnieju wymaga się od uczestników ujednolicenia nicków na platformie War Legend (służącej do rejestracji) oraz na Discordzie (w celu komunikacji z Organizatorami).

Format turnieju SPC Gear CUP

Turniej zostanie rozegrany na platformie PC w trybie Areny Pary. W otwartych kwalifikacjach może wziąć udział maksymalnie 600 Drużyn. Rozgrywki zostaną podzielone na trzy etapy:

  1. Otwarte kwalifikacje (18.01) – mające na celu wyłonienie 100 najlepszych drużyn, które awansują do kolejnego etapu;
  2. Półfinały (19.01) – mające na celu wyłonienie 50 najlepszych drużyn, które awansują do finału;
  3. Finał (20.01).

W ramach każdego etapu uczestnicy rozegrają cztery gry, które będą punktowane zgodnie z rozpiską zawartą w punkcie 3.2. w Regulaminie turnieju.

Rozgrywki z fazy półfinałowej turnieju będzie można obejrzeć na Twitchu na kanale zaxsek. Finały będą transmitowane na kanale Kazama5.

Nagrody w turnieju SPC Gear CUP

Nagrodami w turnieju są:

1. miejsce – 1 500 zł oraz 2x myszka SPC Gear LIX o wartości 129 zł za sztukę

2. miejsce – 700 zł oraz 2x słuchawki VIRO Plus o wartości 239 zł za sztukę

3. miejsce – 500 zł oraz 2x myszka SPC Gear LIX o wartości 129 zł za sztukę

4. miejsce – 300 zł

Sponsorem nagród rzeczowych jest firma COOLING.PL ZDZIECH SPÓŁKA JAWNA.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.