Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2022, 18:44

autor: Dawid Wanat

Cyberpunk 2077 otrzymał mod dodający personalizację pojazdów

Nowy mod do Cyberpunka 2077 w końcu dodaje funkcję wyczekiwaną przez graczy. Personalizacja pojazdów ujrzała światło dzienne.

Cyberpunk 2077 został pozbawiony wielu planowanych funkcjonalności, m.in. jeszcze przed premierą dowiedzieliśmy się, że z gry zniknie mechanika biegania po ścianach (widoczna na pokazach rozgrywki) lub jakakolwiek personalizacja pojazdów.

Gracze jednak nie mają zamiaru czekać na oficjalne zaimplementowanie tych funkcji do gry i korzystają z pomocy modów, np. Wall Hang, który pozwala na zawiśnięcie na ścianie niczym Spider-Man, oraz niedawno opublikowany, długo wyczekiwany przez fanów Cyberpunka 2077 projekt dodający możliwość dostosowywania wyglądu pojazdów. Vehicle Customizer, bo tak brzmi nazwa tej modyfikacji, pozwala na zmianę skórki naszego samochodu lub motocykla. Gdy przyzwiemy pojazd, pojawi się on z wybranym wcześniej skinem. Autor moda (Lemurlord12) udostępnił go 8 stycznia na platformie Nexus Mods.

Istnieje także podobny projekt, który umożliwia modyfikację wyglądu postaci (Appearance Menu Mod).

Mod cieszy się sporą popularnością w serwisie Nexus Mods (ok. 2,6 tysiąca pobrań) i w niecały tydzień od publikacji jest na wysokiej pozycji w rankingu. Wszystkie omawiane wyżej modyfikacje możecie pobrać ze strony Nexus Mods.