Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 30 października 2020, 16:35

autor: AlexB

Friendly Fire - dziś o 19:00 rozmowa z jednym z twórców Ghostrunnera

Dziś na kanale Friendly Fire na platformie Twitch odbędzie się stream, którego głównym tematem będzie Ghostrunner. Pojawi się na nim Radosław Ratusznik, pracownik odpowiedzialnego za tytuł studiu One More Level.

Spodobał Wam się Ghostrunner? Chcielibyście się dowiedzieć nieco więcej na temat kulisów jego powstawania? Jeśli tak, to wpadnijcie dziś o godzinie 19:00 na kanał Friendly Fire na platformie Twitch. Wówczas to wystartuje stream prowadzony przez Michała „kwiścia” Chwistka oraz Pawła „Cruisera” Klimesza przy gościnnym udziale Tadeusza „Zooltara” Zielińskiego. Przepytają oni Radosława Ratusznika ze studia One More Level, który odpowiada za reżyserię Ghostrunnera. Opowie on między innymi o tym, jakie dzieła stanowiły inspirację dla tej cyberpunkowej gry, co zostało z niej wycięte, jakie są plany na przyszłość polskiej ekipy itp.

friendlyfirepl - Twitch

Oficjalny kanał turniejów Friendly Fire i GRYOnline.pl.

Jesteście zainteresowani wysłuchaniem tego, co Radosław Ratusznik ma do powiedzenia, lecz nie możecie uczestniczyć w transmisji na żywo? Nic straconego. Jutro rozmowa powinna pojawić się do odsłuchania w serwisie Spotify.

  1. Oficjalna strona gry Ghostrunner
  2. Recenzja gry Ghostrunner - Polska cyberpunkiem stoi