Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2020, 16:27

autor: Froozyy

Miles Morales jak w kinowej animacji, ujawniono dodatkowy strój Spider-Mana

Sony ujawniło dzisiaj jeden z dodatkowych kostiumów, które dostępne będą w grze Spider-Man: Miles Morales. Okazało się, że twórcy postanowili przenieść głównego bohatera z kinowej animacji o tytule Spider-Man Uniwersum prosto do swojego wirtualnego świata.

Sony pokazało dzisiaj jeden z kostiumów głównego bohatera, który dostępny będzie w nadchodzącej grze Spider-Man: Miles Morales, czyli kontynuacji hitu z 2018 roku stworzonego przez studio Insomniac Games. Szykuje się nie lada gratka dla fanów filmu Spider-Man Uniwersum, bowiem deweloperzy zdecydowali się na przeniesienie do gry wyglądu Milesa w stroju pajęczego superbohatera prosto ze wspomnianej animacji. Krótką zapowiedź stroju możecie obejrzeć poniżej.

Do sieci trafił również 10-minutowy materiał (znajdziecie go poniżej), dzięki któremu mamy okazję zobaczyć, jak strój będzie prezentować się w akcji. Gracze wydają się zachwyceni i chwalą przede wszystkim animacje, które wyglądają jak żywcem wyjęte z kinowego hitu. Pojawiły się narzekania na to, że nie są one zbyt płynne, aczkolwiek szybko zostało wyjaśnione, iż jest to tylko dodatek (wynikający ze sposobu, w jaki tworzony był film Spider-Man Uniwersum) i będzie go można wyłączyć w opcjach (dzięki czemu animacje w grze podczas korzystania ze stroju będą normalne). Zapewniono również, że kostium będzie dostępny dla wszystkich graczy, bez względu na to, jaką wersję tytułu zakupią (lub już zakupili).

Na koniec przypomnijmy, że Spider-Man: Miles Morales zadebiutuje w Polsce 19 listopada na konsolach PlayStation 5 (jako tytuł startowy) oraz PlayStation 4.