Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2020, 15:05

autor: Carla

The Sims 4 - 100 nowych odcieni skóry już w grudniu

Electronics Arts informuje o najbliższej aktualizacji The Sims 4. W grudniu otrzymamy ponad 100 nowych odcieni skóry, które będzie można modyfikować. Taką opcję dostanie także makijaż.

Tak jak już pisaliśmy, 6 października na PC pojawiła się aktualizacja podstawowej wersji gry The Sims 4. Update skupiał się na naprawieniu problemów ze smugami i przebarwieniami na twarzach Simów, odświeżono także dwie fryzury. Zmiany te wciąż czekają na swój debiut na konsolach, który nastąpi 10 listopada. Twórcy jednak zapewniają, że wprowadzone przez nich ulepszenia to dopiero początek i dzielą się z nami szczegółami kolejnej aktualizacji, planowanej na 8 grudnia.

Grudniowy update dostarczy ponad 100 nowych odcieni skóry, które będzie można modyfikować przy pomocy suwaka w dowolny sposób. Wprowadzone zostaną także udoskonalenia kompresji, co wpłynie na lepsze wyświetlanie skóry, w tym także na jakość opalenizny i oparzeń.

The Sims 4 - 100 nowych odcieni skóry już w grudniu - ilustracja #1
Tak będą się prezentować nowe karnacje i suwaki do ich modyfikacji w The Sims 4.

To jeszcze nie wszystko. Wraz z nową aktualizacją pojawi się także możliwość modyfikowania makijażu. Wprowadzone zostaną cztery suwaki, odpowiadające kolejno za regulację odcienia, jasności, przejrzystości i nasycenia koloru. Wszystko po to, żeby make-up idealnie pasował do wybranej karnacji.

The Sims 4 - 100 nowych odcieni skóry już w grudniu - ilustracja #2
Tak będą wyglądać suwaki służące do modyfikacji makijażu.

Ulepszone zostaną także trzy nowe fryzury, w tym dwie dla dzieci. Twórcy podkreślają, że bardzo zależy im na inkluzywności The Sims 4 i pragną nieustannie ulepszać grę.

  1. Oficjalna strona gry The Sims 4
  2. Sims 4 - poradnik do gry