Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2020, 12:06

The Sims 4 otrzyma ulepszone fryzury i nowe kolory skóry

Firma Electronic Arts wprowadzi parę zmian do The Sims 4. Zgodnie z życzeniami graczy, najbliższe aktualizacje dodadzą więcej kolorów skóry, przede wszystkim ciemniejszych karnacji.

The Sims 4 otrzyma ulepszone fryzury i nowe kolory skóry - ilustracja #1
Twórcy The Sims 4 spełnią przynajmniej jedno z życzeń graczy.

Kiedy wybuchło zamieszanie wokół The Sims 4: Star Wars – Wyprawy na Batuu, gracze dali twórcom gry do zrozumienia, że nie tego oczekiwali po nowym dodatku. Wśród nowości wymienianych przez fanów, których zabrakło w rozszerzeniu, znalazły się m.in. dodatkowe opcje dostosowania koloru skóry i fryzur Simów. Najwyraźniej Electronic Arts postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom społeczności. W efekcie wkrótce The Sims 4 otrzyma aktualizacje skupiające się na naprawieniu problemów z karnacją i włosami postaci. Plany pokrótce omówiono na oficjalnej stronie wydawcy.

Najpierw – 6 października na PC i 10 listopada na konsolach – twórcy naprawią problemy z wyświetlaniem wyglądu Simów o ciemniejszej karnacji na niektórych komputerach. Wtedy też zostaną zaktualizowane dwie z fryzur dostępnych w grze, a kolejne dwie otrzymamy w grudniu. Wraz z drugą parą pojawi się też setka nowych odcieni skóry oraz suwaki pozwalające na wybranie interesującej nas opcji makijażu w trybie Create-A-Sim.