Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONE
Okładka The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu (PC)

The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu

The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu

The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu to kolejny dodatek do przebojowego symulatora życia od przez EA Maxis. Dzięki DLC otrzymamy szansę, by przenieść się do świata Star Wars, wybierając się na odległą planetę Batuu, gdzie spotykamy filmowych bohaterów gwiezdnej sagi.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | science fiction | ekonomiczne | Star Wars | sandbox | widok izometryczny | elementy przygodowe | symulator życia | Find Your Next Game

Okładka The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu (PC)

data premiery gry:

8wrz2020

PC PS4 XONE

The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu (The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu) jest kolejnym oficjalnym rozszerzeniem do czwartej odsłony niezwykle popularnego symulatora życia. Pozwala on przeżyć simom przygodę w uniwersum Star Wars. Za przygotowanie dodatku odpowiada studio EA Maxis, rozwijające serię The Sims od początku jej istnienia.

Fabuła

The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu przedstawia graczom krótką historię w świecie Star Wars, umieszczoną w czasach nowej trylogii, którą otwierał film Przebudzenie mocy. Jego akcja rozgrywa się na odległej planecie Batuu. Niewielki port kosmiczny, który zwiedzimy podczas przygody, wzorowany jest na istniejącej atrakcji w parkach rozrywki Disneyland. Po otrzymaniu zaproszenia nasi simowe będą mogli wsiąść na pokład statku kosmicznego i przenieść się do innego świata. Na miejscu spotkają między innymi Rey i Kylo Rena.

Mechanika

Dodatek oferuje zupełnie nową lokację, którą jest port kosmiczny na Batuu. Na miejscu możemy porozmawiać z różnymi postaciami niezależnymi, zrobić zakupy lub wstąpić na chwilę do lokalnej kantyny, w której posłuchamy międzygwiezdnych hitów serwowanych przez droida DJ R-3X. Rozszerzenie pozwoli także na zbudowanie własnego robota-pomocnika i miecza świetlnego, z którym będziemy mogli pojedynkować się z innymi simami.

W zależności od naszych preferencji wykonujemy różnorodne misje dla Ruchu Oporu, sił Najwyższego Porządku lub kosmicznych łotrów, którym przewodzi Hondo Ohnaka. Wspierając jedną z frakcji, odblokujemy powiązane z nią wydarzenia. Wśród nowych przedmiotów kosmetycznych znalazło się wiele kostiumów inspirowanych filmami z serii, a także elementów wyposażenia wnętrz.

Kwestie techniczne

Podczas zabawy z dodatkiem usłyszymy nie tylko popularne utwory muzyczne Johna Williamsa, ale także wiele znanych efektów dźwiękowych kojarzonych z Gwiezdnymi Wojnami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,90 PLN

Gry podobne do The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 128 MB GeForce 6600 / Radeon X1300 lub lepsza
 • 16 GB HDD
 • Windows 7/8/8.1/10 64-bit
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i5 2.33 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
 • 18 GB HDD
 • Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Kody do The Sims 4 Star Wars - oto jak odblokować rzeczy
Kody do The Sims 4 Star Wars - oto jak odblokować rzeczy

wiadomość10 września 2020

Nieograniczone galaktyczne kredyty i możliwość zaadoptowania Kylo Rena w The Sims 4? To możliwe. Wystarczy skorzystać z kodów Star Wars: Wyprawy na Batuu.

The Sims 4 - rośnie cena dodatków. Electronic Arts Polska komentuje sprawę
The Sims 4 - rośnie cena dodatków. Electronic Arts Polska komentuje sprawę

wiadomość9 września 2020

Firma Electronic Arts Polska skomentowała sprawę ceny dodatku The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu. Od tego roku wszystkie rozszerzenia do popularnej serii będą droższe niż dotychczas.

The Sims 4 Star Wars - premiera kontrowersyjnego dodatku
The Sims 4 Star Wars - premiera kontrowersyjnego dodatku

wiadomość8 września 2020

Doczekaliśmy się premiery The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu, czyli osadzonego w realiach Gwiezdnych wojen dodatku do przeboju studia Maxis.

The Sims 4 - zirytowani gracze rozpoczynają akcję przeciwko Star Wars
The Sims 4 - zirytowani gracze rozpoczynają akcję przeciwko Star Wars

wiadomość4 września 2020

Niedawno zapowiedziany pakiet rozgrywki poświęcony Star Wars zirytował społeczność The Sims 4. Gracze grożą bojkotem dodatku i zwracają uwagę na trapiące grę od dawna problemy. Natomiast twórcy wystosowali list do fanów.

Oficjalny gameplay z The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu
Oficjalny gameplay z The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu

wiadomość1 września 2020

Firma EA udostępniła oficjalny gameplay z The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu, czyli nowego pakietu rozgrywki do gry The Sims 4, który zabierze nas do świata Gwiezdnych wojen. Materiał wideo prezentuje najważniejsze atrakcje przygotowane przez studio Maxis.

PC
PS4
XONE