Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2020, 09:53

Kody do The Sims 4 Star Wars - oto jak odblokować rzeczy

Nieograniczone galaktyczne kredyty i możliwość zaadoptowania Kylo Rena w The Sims 4? To możliwe. Wystarczy skorzystać z kodów Star Wars: Wyprawy na Batuu.

Kody do The Sims 4 Star Wars - oto jak odblokować rzeczy - ilustracja #1
Kody pozwolą Wam szybciej uzyskać dostęp do atrakcji Batuu oraz dodać Rey lub Kylo Rena do Waszej rodziny Simów.

Oszustwa w grach sieciowych są nieakceptowalne, ale nikt chyba nie ma graczom za złe, jeśli wykorzystają kody przygotowane przez twórców do ułatwienia lub urozmaicenia gry. Tego rodzaju cheaty nie są obce fanom The Sims i nie zabrakło ich też w ostatnim dodatku do czwartej odsłony cyklu. Poniżej zamieszczamy listę kodów do pakietu rozgrywki Star Wars: Wyprawa na Batuu. Aby je aktywować, należy wcisnąć Ctrl + Shift + C, a następnie wpisać testingcheats true. Każdy kolejny kod wpisujemy w konsoli wywoływanej tą samą kombinacją klawiszy.

Nieograniczna liczba galaktycznych kredytów

Aby zyskać nieco kosmicznej waluty, w konsoli wpisujemy bucks.update_bucks_by_amount 51201 x, gdzie „x” zastępujemy liczbą kredytów, które chcemy uzyskać. Tak więc po wpisaniu bucks.update_bucks_by_amount 51201 5000 otrzymamy 5 tysięcy galaktycznych kredytów.

Mistrz Jedi

Jeśli chcecie zwiększyć swoją sprawność we władaniu mieczem świetlnym, powinna zainteresować was komenda stats.set_skill_level Skill_Fitness x. W tym przypadku zamiast „x” wpisujecie cyfrę od 1 do 10, przy czym im wyższa wartość, tym lepiej Wasz Sim będzie władał orężem Jedi.

Moda Star Wars

Kod cas.unlockbytag GP09 przeznaczony jest dla tych, którzy chcą sprawdzić wszystkie ubrania z Wyprawy na Batuu. Po jego wpisaniu w konsoli odblokujemy każdy strój wprowadzony w tym pakiecie rozgrywki w menu tworzenia Sima.

Kody Batuu

Oprócz kodów do wpisania po odblokowaniu cheatów otrzymujemy też dodatkowe opcje. Aby z nich korzystać, musimy przytrzymać klawisz Shift, a następnie kliknąć na naszego Sima. W efekcie nasza postać otrzyma garść przydatnych przedmiotów z Wyprawy na Batuu. W ten sam sposób możemy zmienić wygląd świata oraz reputację Sima na Batuu. Co więcej, kliknięcie na niekontrolowanym przez nas Simie, gdy przytrzymujemy klawisz Shift, pozwoli dodać go do naszej rodziny. Jeśli więc chcecie przygarnąć choćby Kylo Rena, Kody Batuu dają Wam taką możliwość.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej