Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2020, 22:46

Wieczny ekran ładowania i inne problemy Marvel's Avengers

Prace nad naprawą błędów Marvel's Avengers wciąż trwają. Po nadchodzącym patchu postacie mają przestać wypadać poza granice świata, a ekrany ładowania nie będą trwały wiecznie.

Wieczny ekran ładowania i inne problemy Marvels Avengers - ilustracja #1
Nawet Avengers mają niedoskonałości.

Na nieoficjalnym subreddicie gry Marvel’s Avengers pojawił się wpis poświęcony znanym błędom i sposobom na ich uniknięcie/obejście. Autorem długiej wiadomości jest starsza menadżer społeczności pracująca dla Crystal Dynamics.

We wpisie pojawił się szczegółowy opis procesu zbierania zgłoszeń błędów i porady dotyczące radzenia sobie z pojawiającymi się bugami. Najlepszym rozwiązaniem ma być ponoć wczytywanie ostatniego zapisu.

Dużo uwagi poświęcono opisaniu znanych problemów i sposobów na ich obejście. Trzeba przyznać, że błędów jest dosyć dużo. Wśród nich dwukrotnie wymieniana jest sytuacja, w której nie da się ukończyć misji. Dotyczy to zadań „House Call” i „Interrogation Anxiety”. W obu przypadkach trwają prace nad zlokalizowaniem błędu i stworzeniem odpowiedniego rozwiązania.

Pojawiły się również problemy z mikrotransakcjami. Zakupione kredyty nie zawsze się pojawiają. Sposobem ma być restartowanie gry, ale, gdyby to nie zadziałało, należy skontaktować się z centrum wsparcia gracza.

To jednak nie jedyne problemy Avengersów. Zdarza się im także spaść z mapy w trakcie wchodzenia do trybu Initiative. Czasami natomiast gracze utykają w niekończącym się ekranie ładowania. Oba błędy mają jednak zostać naprawione w nadchodzącej aktualizacji V1.2.5. Stanie się ona dostępna w przeciągu kilku najbliższych dni na konsolach, ale nie wiadomo, kiedy pojawi się na PC.

Natomiast większa partia błędów doczeka się swoich poprawek wraz z patchem V1.3.0, nad którym deweloperzy pracują już od dłuższego czasu. Lada moment naprawiony zostanie również system tworzenia rozgrywek i problemy z przedmiotami kosmetycznymi.