Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2020, 12:32

Premiera Serious Sam 4. Zobacz pierwsze 45 minut gry

Za kilka godzin na rynku zadebiutuje Serious Sam 4, czyli nowa część cyklu FPS-ów studia Croteam. Na razie zagrają w nią tylko posiadacze pecetów oraz użytkownicy usługi Google Stadia.

Premiera Serious Sam 4. Zobacz pierwsze 45 minut gry - ilustracja #1
Serious Sam powraca.

Nadszedł wreszcie dzień premiery Serious Sam 4, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek studia Croteam. Gra zadebiutuje dzisiaj po południu na PC oraz w usłudze Google Stadia.

W planach są także wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4, ale na nie będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Przed zakupem wydania pecetowego warto zaznajomić się z udostępnionymi kilka dni temu wymaganiami sprzętowymi gry.

Osoby czekające na Serious Sam 4 zainteresować powinien materiał wideo przygotowany przez kanał Nokzen. Ukazuje on 45 pierwszych minut kampanii i daje dobre pojęcie, o tym, co oferuje najnowsza odsłona cyklu.

Niestety, na razie tego typu materiały będą musiały nam wystarczyć, gdyż wciąż czekamy na pierwsze recenzje gry. Tym samym trudno ocenić, czy spełnia ona nadzieje graczy.

Premiera Serious Sam 4. Zobacz pierwsze 45 minut gry - ilustracja #2

The Talos Principle 2?

Poza serią Serious Sam najsłynniejszym dziełem studia Croteam jest The Talos Principle. Kilka lat temu pojawiły się doniesienia o kontynuacji, ale od tego czasu o projekcie jest cicho. Jeden z deweloperów potwierdził właśnie, że sequel nadal jest w planach, a prace nad nim ruszą pełną parą po premierze SS4.

  1. Oficjalna strona gry Serious Sam 4