Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 4 października 2021, 16:33

autor: Qskan

Znamy ćwierćfinalistów turnieju ROG Summoners Arena!

Zakończyły się otwarte kwalifikacje do turnieju ROG Summoners Arena. Setki graczy TFT rywalizowało ze sobą podczas czterech tur. Teraz w rozgrywkach pozostały 32 osoby, które zmierzą się w ćwierćfinałach w dniach 7-10 października.

Pierwszy etap turnieju ROG Summoners Arena za nami. Gracze Teamfight Tactics rywalizowali w dniach 27.09–1.10 podczas czterech tur otwartych kwalifikacji. Zacięte potyczki wyłoniły 16 graczy, którzy już za parę dni zmierzą się w pojedynkach ćwierćfinałowych. Oprócz zawodników, którzy przebrnęli przez pierwszy etap, w 1/4 finału zagrają jeszcze: ośmioro zaproszonych graczy z tzw. „Dziką Kartą”, a także ósemka wyłoniona na postawie rang w dniu zakończenia rejestracji.

Poniżej prezentujemy rozkład grup ćwierćfinałowych, a także harmonogram dalszych rozgrywek:

Uczestnicy ćwierćfinałów ROG Summoners Arena:

Harmonogram dalszych etapów ROG Summoners Arena:

Przypominamy, że od etapu ćwierćfinałów turniej ROG Summoners Arena będzie można oglądać na jego oficjalnej stronie, a także w serwisie Twitch.tv na kanałach Wojtka „simplywojtka” Cetnera oraz Macieja „Kezmana” Gramackiego. Półfinały oraz finał będą transmitowane na oficjalnym kanale Friendly Fire.

Nagrody w turnieju ROG Summoners Arena

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie play-offów oraz trzymamy kciuki za wszystkich uczestników! Więcej szczegółów dotyczących samego turnieju, w tym regulamin rozgrywek, znajdziecie na oficjalnej stronie ROG Summoners Arena.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wszystkie najważniejsze informacje o turnieju znajdziecie na stronie głównej rozgrywek.