Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 18 stycznia 2021, 13:48

autor: Froozyy

Poznaliśmy zwycięzcę finałowego turnieju 4. setu TFT

Właśnie zakończyliśmy serię turniejów dla najlepszych polskich graczy TFT! W miniony weekend poznaliśmy zwycięzcę wielkiego finału, który zgarnął nagrodę główną w postaci 2 tys. zł oraz sprzętu komputerowego od marki Razer.

W miniony weekend zakończyliśmy kilkumiesięczną serię turniejów dla najlepszych zawodników Teamfight Tactics. Uczestnicy w ramach Bitwy Wybrańców co dwa tygodnie walczyli o nagrody przygotowane przez firmę Riot Games oraz markę Razer, a także o udział w wielkim finale, który odbył się w dniach 16 i 17 stycznia. Do wyłonienia zwycięzcy wystarczyły nam zaledwie cztery gry – w ostatnim spotkaniu to Qpiotr zapewnił sobie wygraną odważnym zagraniem, dzięki czemu zgarnął nagrodę główną w postaci 2 tys. zł i klawiatury Razer Huntsman Mini.

Poznaliśmy zwycięzcę finałowego turnieju 4. setu TFT - ilustracja #1
Zwycięzca wielkiego finału Bitwy Wybrańców – Qpiotr.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w Bitwach Wybrańców oraz kibicom za pojawienie się na transmisjach i dopingowanie swoich ulubionych graczy. Szczególne podziękowania należą się także Wojtkowi „simplywojtkowi” Cetnerowi, który był z Wami przez cały czas trwania turniejów, oferując wsparcie zarówno od strony organizacyjnej, jak i komentatorskiej.

Nagrody w turnieju

 - Poznaliśmy zwycięzcę finałowego turnieju 4. setu TFT - wiadomość - 2021-01-18

Przed nami spora aktualizacja Teamfight Tactics – już w tym tygodniu na serwerach pojawi się set 4.5, który wprowadzi dużo zmian w synergiach bohaterów oraz zupełnie nowe jednostki. Niedawno dowiedzieliśmy się również, że polscy gracze, chcący wykazać się w e-sporcie, będą mieli ręce pełne roboty – przed nimi nie tylko kwalifikacje do Mistrzostw Świata, ale także zmagania w ramach Ultraligi TFT. My również będziemy chcieli zapewnić zawodnikom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przed większymi wyzwaniami, dlatego czujnie wypatrujcie nowych informacji o kolejnych zmaganiach!

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.