Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 21 września 2021, 10:49

autor: Froozyy

Trwa rejestracja na ROG Summoners Arena - weź udział w turnieju TFT!

W dalszym ciągu możecie zapisać się na turniej ROG Summoners Arena i powalczyć o nagrody z puli ponad 18 tys. złotych. Śpieszcie się, rejestracja kończy się 25 września!

Wszystkim chętnym lub tym, którzy nie mogą się zdecydować, przypominamy, że zapisy na ROG Summoners Arena potrwają jeszcze tylko kilka dni – do 25 września do godziny 15:00. Do tego czasu można zadeklarować chęć udziału w czterech turniejach kwalifikacyjnych. W każdym z nich może wziąć udział 256 osób. Poniżej znajdziecie link do strony głównej turnieju, gdzie zarejestrujecie się do wybranych kwalifikacji. Pamiętajcie, że każdy uczestnik może zapisać się tylko do jednych z nich!

Pełny regulamin ROG Summoners Arena znajdziecie pod tym linkiem.

ROG Summoners Arena – format rozgrywek

Otwarte kwalifikacje wyłonią 16 zawodników, którzy dołączą do kolejnej szesnastki (ośmiu zawodników z tzw. „Dzikimi Kartami” oraz ośmiu zawodników wyłonionych ze względu na rangę), gdzie zmierzą się w fazie pucharowej zgodnie z zasadami turnieju.

Faza ćwierćfinałów transmitowana będzie na kanałach Twitch Wojtka „simplywojtka” Cetnera oraz Macieja „Kezmana” Gramackiego. Półfinały i finały zostaną pokazane na oficjalnym kanale Friendly Fire na platformie Twitch.tv.

ROG Summoners Arena – nagrody w turnieju

Nagrody w turnieju ROG Summoners Arena prezentują się następująco:

Trwa rejestracja na ROG Summoners Arena - weź udział w turnieju TFT! - ilustracja #1

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wszystkie najważniejsze informacje o turnieju znajdziecie na stronie głównej rozgrywek.