Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 21 stycznia 2021, 14:00

autor: Froozyy

Mistrzowska Rozgrzewka TFT - turniej na rozpoczęcie setu 4.5!

Przed nami miesiące pełne e-sportowych emocji w Teamfight Tactics, dlatego wraz z rozpoczęciem setu 4.5 przygotowaliśmy dla graczy rozgrzewkowy turniej, w którym każdy ma szansę się wykazać i zgarnąć nagrody z puli 2 tys. złotych!

Dzisiaj na oficjalnych serwerach gry Teamfight Tactics pojawiła się spora aktualizacja (set 4.5) wprowadzająca zmiany w synergiach bohaterów oraz zupełnie nowe jednostki, a także resetująca rangi zdobyte przez graczy w secie 4. Niektórzy już od białego rana walczą o wyższą pozycję w rankingu, szykując się tym samym na zapowiedziane niedawno kwalifikacje do Mistrzostw Świata oraz Ultraligę TFT. Graczom żądnym rywalizacji wychodzimy naprzeciw i prezentujemy Mistrzowską Rozgrzewkę TFT – idealny weekendowy turniej, dzięki któremu przetestujecie swoją formę przed pełnymi wyzwań miesiącami!

Zapisy na turniej

Rejestracja do Mistrzowskiej Rozgrzewki TFT właśnie ruszyła i potrwa do 28 stycznia do godz. 14:00. Spośród zgłoszonych osób do turnieju zostanie przyjętych ośmiu najlepszych graczy z serwera EUW i czterech z EUNE (na podstawie rangi sprawdzanej w dniu 28 stycznia o godz. 14:00).

Dodatkowo w turnieju weźmie udział czterech zaproszonych zawodników (wyłonionych na podstawie dotychczasowych wyników), których sylwetki i osiągnięcia przedstawimy w przeciągu najbliższych dni na Twitterze Friendly Fire.

Format turnieju

Pierwszego dnia turnieju (tj. 30 stycznia) szesnastu graczy zostanie podzielonych na 8-osobowe grupy i rozegra spotkania w systemie BO4. Z każdej grupy dalej awansuje czterech zawodników z największą liczbą punktów (punktacja meczów znajduje się poniżej) i zmierzy się w finale zaplanowanym na kolejny dzień.

Zwycięzcą niedzielnego finału zostanie ten gracz, który jako pierwszy po uzyskaniu 18 punktów wygra następne spotkanie. Kolejne miejsca będą przyznawane według punktów zdobytych przez pozostałych zawodników. Transmisje ze zmagań będziecie mogli oglądać na naszym kanale Friendly Fire na Twitchu (w sobotę od godz. 17:00, a w niedzielę od godz. 10:00).

 - Mistrzowska Rozgrzewka TFT - turniej na rozpoczęcie setu 4.5! - wiadomość - 2021-01-27

Punktacja meczów

1. miejsce - 10 punktów

2. miejsce - 8 punktów

3. miejsce - 7 punktów

4. miejsce - 6 punktów

5. miejsce - 4 punkty

6. miejsce - 3 punkty

7. miejsce - 2 punkty

8. miejsce - 1 punkt

Nagrody w turnieju

 - Mistrzowska Rozgrzewka TFT - turniej na rozpoczęcie setu 4.5! - wiadomość - 2021-01-27

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.