Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 2 lutego 2021, 15:15

autor: Froozyy

Zaspał na finał, a i tak wygrał turniej - Lelouch zwycięzcą Mistrzowskiej Rozgrzewki TFT

Za nami Mistrzowska Rozgrzewka TFT, podczas której najlepsi zawodnicy w Polsce sprawdzali swoją formę na rozpoczęcie setu 4.5. Po zwycięstwo i nagrodę główną sięgnął zawodnik, który spóźnił się na finałowe spotkanie.

W miniony weekend odbyła się Mistrzowska Rozgrzewka w grze Teamfight Tactics, która miała na celu sprawdzenie formy najlepszych polskich zawodników na początku setu 4.5. Na przestrzeni dwóch dni zawodnicy nie tylko testowali swoje umiejętności przed nadchodzącą Ultraligą TFT i kwalifkacjami do Mistrzostw Świata, ale także walczyli o nagrody z puli 2 tys. złotych. Zwycięzcą całego turnieju okazał się Lelouch, który, co ciekawe, zaspał na finał, przez co w ogóle nie rozegrał pierwszego spotkania. Nie poddał się jednak, odrobił straty i wykorzystał potknięcia przeciwników, aby ostatecznie stanąć na najwyższym miejscu podium.

Warto przypomnieć, że format finału wymagał od uczestników zebrania 18 punktów, a następnie wygrania jednej z kolejnych gier. Turniej mógł zakończyć się bardzo szybko, bowiem już po drugim spotkaniu Kezman zdobył wymagane 18 punktów (wygrywając dwie pierwsze gry), aczkolwiek później nie mógł zatriumfować w żadnym ze spotkań. Po pięciu rundach każdy z zawodników stanął przed szansą zwycięstwa, ale ostatecznie to Lelouch sięgnął po nagrodę główną. Dokładny przebieg turnieju znajdziecie tutaj oraz na naszym Twitchu.

Dziękujemy zawodnikom za uczestnictwo w Mistrzowskiej Rozgrzewce oraz kibicom za pojawienie się na transmisjach i dopingowanie swoich ulubionych graczy!

Nagrody w turnieju

 - Zaspał na finał, a i tak wygrał turniej - Lelouch zwycięzcą Mistrzowskiej Rozgrzewki TFT - wiadomość - 2021-02-02

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.