Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 12 stycznia 2021, 13:30

autor: Froozyy

Finałowy turniej 4. setu Teamfight Tactics!

Przed nami finałowe starcie w serii turniejów Bitwa Wybrańców! Najlepsi polscy gracze TFT powalczą w ten weekend o nagrody pieniężne oraz sprzęt od marki Razer.

Za nami kilkumiesięczne zmagania w ramach serii turniejów Bitwa Wybrańców. Najlepsi polscy zawodnicy Teamfight Tactics co dwa tygodnie walczyli o nagrody przygotowane przez firmę Riot Games oraz markę Razer, a także o udział w finałach, które odbędą się w dniach 16-17 stycznia. Wiemy już, którzy uczestnicy zagrają w ostatnim turnieju, gdzie najpierw zostaną podzieleni na dwie grupy (dokładną listę znajdziecie poniżej). Zawodnicy rozegrają między sobą cztery spotkania, które wyłonią najlepszą ósemkę, a ta następnego dnia zmierzy się w wielkim finale turnieju.

Uczestnicy finałowego turnieju

 1. Shreddin
 2. Lelouch
 3. Im Aki
 4. Sage
 5. Hinterado
 6. Shircane
 7. Kacpersky
 8. Klima
 9. Kefir
 10. Qpiotr
 11. ARNOLD
 12. Tuttek
 13. iPolaczek
 14. Jotosha
 15. Czarox
 16. Pan Parówka

Zwycięzcą zostanie ten gracz, który jako pierwszy po uzyskaniu 18 punktów (punktacja meczów znajduje się poniżej) wygra następne spotkanie. Kolejne miejsca będą przyznawane według punktów zdobytych przez pozostałych zawodników. Transmisje ze zmagań będziecie mogli oglądać na naszym kanale Friendly Fire na Twitchu (transmisja w oba dni rozpocznie się o godz. 17:00). Zmagania skomentują dla Was Wojtek „simplywojtek” Cetner oraz Kamil „ScyDrall” Przewdziecki. Mamy nadzieję, że wpadniecie kibicować swoim ulubionym zawodnikom!

Punktacja meczów

1. miejsce - 10 punktów

2. miejsce - 8 punktów

3. miejsce - 7 punktów

4. miejsce - 6 punktów

5. miejsce - 4 punkty

6. miejsce - 3 punkty

7. miejsce - 2 punkty

8. miejsce - 1 punkt

Nagrody w turnieju

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.