Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 5 listopada 2020, 11:32

autor: Froozyy

Finał Mistrzostw Polski Tekken 7 już w ten weekend

W ten weekend odbędzie się Wielki Finał Mistrzostw Polski w grze Tekken 7, podczas którego szesnastka najlepszych zawodników powalczy o tytułu mistrza oraz nagrody rzeczowe od marki SPC Gear.

Przed nami ostatni weekend zmagań w ramach Mistrzostw Polski w grze Tekken 7, przy których współpracujemy z Fighting Games Challenge. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać zawodników z całej Polski, którzy walczyli o awans do Wielkiego Finału. W nim mogło znaleźć się tylko 32 uczestników, z których następnie wyłoniono najlepszą szesnastkę. Ta zmierzy się w dniach 7 oraz 8 listopada o tytuł mistrza Polski oraz nagrody rzeczowe od marki SPC Gear.

Przebieg Wielkiego Finału Mistrzostw Polski w grze Tekken 7

Finał zostanie podzielony na dwa etapy i odbędzie się na przestrzeni nadchodzącego weekendu – soboty oraz niedzieli. Pierwszego dnia od godziny 16:00 zawodnicy powalczą w systemie drabinki podwójnej eliminacji o pozostanie w turnieju (do następnego etapu przejdzie tylko ośmioro z nich). Natomiast w niedzielę (również od godziny 16:00) pozostała ósemka zmierzy się w walce o tytuł mistrza oraz nagrody rzeczowe (także w systemie podwójnej eliminacji). Transmisje ze wszystkich spotkań będziecie mogli oglądać na żywo na kanale Twitch Fighting Games Challenge.

Uczestnicy Wielkiego Finału

W Wielkim Finale weźmie udział szesnastka zawodników, a ich dokładną listę prezentujemy poniżej.

Nick gracza

K'

Cardolph

Tenshimitsu

Jaskarnet

CebasNaBitach

Heroshaker

Why

Poryty

Pychu

Hollow

Nevan

Tyber

Gubu

Vergil

Frizen

Zaku

Nagrody w Wielkim Finale

Więcej informacji na temat Mistrzostw Polski w grze Tekken 7 znajdziecie na oficjalnej stronie zmagań, a także na naszych profilach społecznościowych na Facebooku (Fighting Games Challenge) oraz Twitterze (Fighting Games Challenge).