Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 5 listopada 2020, 11:32

autor: Froozyy

Finał Mistrzostw Polski Tekken 7 już w ten weekend

W ten weekend odbędzie się Wielki Finał Mistrzostw Polski w grze Tekken 7, podczas którego szesnastka najlepszych zawodników powalczy o tytułu mistrza oraz nagrody rzeczowe od marki SPC Gear.

Przed nami ostatni weekend zmagań w ramach Mistrzostw Polski w grze Tekken 7, przy których współpracujemy z Fighting Games Challenge. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać zawodników z całej Polski, którzy walczyli o awans do Wielkiego Finału. W nim mogło znaleźć się tylko 32 uczestników, z których następnie wyłoniono najlepszą szesnastkę. Ta zmierzy się w dniach 7 oraz 8 listopada o tytuł mistrza Polski oraz nagrody rzeczowe od marki SPC Gear.

Przebieg Wielkiego Finału Mistrzostw Polski w grze Tekken 7

Finał zostanie podzielony na dwa etapy i odbędzie się na przestrzeni nadchodzącego weekendu – soboty oraz niedzieli. Pierwszego dnia od godziny 16:00 zawodnicy powalczą w systemie drabinki podwójnej eliminacji o pozostanie w turnieju (do następnego etapu przejdzie tylko ośmioro z nich). Natomiast w niedzielę (również od godziny 16:00) pozostała ósemka zmierzy się w walce o tytuł mistrza oraz nagrody rzeczowe (także w systemie podwójnej eliminacji). Transmisje ze wszystkich spotkań będziecie mogli oglądać na żywo na kanale Twitch Fighting Games Challenge.

Uczestnicy Wielkiego Finału

W Wielkim Finale weźmie udział szesnastka zawodników, a ich dokładną listę prezentujemy poniżej.

Nick gracza

K'

Cardolph

Tenshimitsu

Jaskarnet

CebasNaBitach

Heroshaker

Why

Poryty

Pychu

Hollow

Nevan

Tyber

Gubu

Vergil

Frizen

Zaku

Nagrody w Wielkim Finale

 - Finał Mistrzostw Polski Tekken 7 już w ten weekend - wiadomość - 2020-11-05

Więcej informacji na temat Mistrzostw Polski w grze Tekken 7 znajdziecie na oficjalnej stronie zmagań, a także na naszych profilach społecznościowych na Facebooku (Fighting Games Challenge) oraz Twitterze (Fighting Games Challenge).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.