Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 3 sierpnia 2020, 11:57

autor: Froozyy

Ostatni dzień zapisów do turnieju Valorant; powalcz o 17,5 tys. zł

Tylko do jutra trwają zapisy do turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP! Zapisz się razem z ekipą, aby mieć szansę na walkę o nagrody z puli 17,5 tys zł i miesięczny zapas chipsów Crunchips.

Ostatni dzień zapisów do turnieju Valorant; powalcz o 17,5 tys. zł - ilustracja #1
Już wkrótce rozpoczniemy zmagania w turnieju!

To już ostatnia szansa na zapisanie się do otwartych kwalifikacji do turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP, który organizujemy dla Was jako ekipa Friendly Fire wraz z marką Crunchips oraz firmą Riot Games. Tylko do jutra do godziny 20:00 chętni gracze mogą zgłosić swoją drużynę i tym samym dać sobie szansę na walkę o nagrody z puli 17 500 złotych, limitowane koszulki, a także miesięczny zapas Crunchips, bo jak głosi pradawna zasada: jest granie, jest chrupanie!

Do otwartych kwalifikacji VALORANT CRUNCHIPS CUP można rejestrować się do 4 sierpnia 2020 do godz. 20:00 pod tym adresem:

  1. Zapisy do otwartych kwalifikacji VALORANT CRUNCHIPS CUP

Szczegółowe informacje na temat turnieju wraz z regulaminem znajdziecie na stronie turniejowej: https://crunchipscup.gry-online.pl/.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (Facebooka oraz Twittera), aby cały czas być na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do waszej dyspozycji.

Harmonogram turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Nagrody w turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP