Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 21 sierpnia 2020, 14:09

autor: Froozyy

Wiemy, kto zawalczy o wielki finał VALORANT CRUNCHIPS CUP

W przeciągu dwóch najbliższych dni poznamy dwie drużyny, które już w tę niedzielę zmierzą się w wielkim finale o nagrody z puli 17 500 zł oraz miesięczny zapas Crunchips. Finaliści VALORANT CRUNCHIPS CUP otrzymają również zaproszenie na turniej Invitational organizowany przez polski oddział Riot Games.

Wiemy, kto zawalczy o wielki finał VALORANT CRUNCHIPS CUP - ilustracja #1
Finał turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP coraz bliżej!

Za nami pełne emocji ćwierćfinały turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP! Tym samym znamy już wszystkich czterech półfinalistów, którzy w dzisiejszych oraz jutrzejszych zmaganiach powalczą o awans do wielkiego finału i nagrody z puli 17 500 zł oraz miesięczny zapas Crunchips - jest granie, jest chrupanie!

Co więcej, możemy również oficjalnie poinformować, że oba zespoły, które znajdą się w finale, otrzymają zaproszenie na turniej Invitational organizowany przez polski oddział Riot Games, który odbędzie się 31 sierpnia. Niewątpliwie jest to niesamowita szansa dla wielu młodych zawodników na pokazanie się znacznie szerszej publiczności i rozwinięcie swojej kariery.

Poniżej prezentujemy uzupełnioną drabinkę fazy pucharowej turnieju.

Transmisje z półfinałów VALORANT CRUNCHIPS CUP będziecie mogli oglądać na naszym kanale na platformie Twitch dziś (21 sierpnia) oraz jutro (22 sierpnia) od godziny 19:00. Zmagania skomentują dla Was m.in. Paweł „Cruiser” Klimesz, Karol „Kasar” Suchecki, Dawid „Diables” Porwisiak, Wojciech „Bezi” Wróbel oraz Andrzej „Śledziu” Śledź.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (Facebooka oraz Twittera), aby cały czas być na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do waszej dyspozycji.

Szczegółowe informacje na temat turnieju wraz z regulaminem znajdziecie na stronie turniejowej: https://crunchipscup.gry-online.pl/.

Harmonogram turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Nagrody w turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP