Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 3 listopada 2020, 14:38

autor: Froozyy

Udowodnij, że jesteś najlepszy - zapisz się do Bitwy Wybrańców TFT

Ruszyły zapisy do czwartego turnieju z serii Bitw Wybrańców dla najlepszych polskich graczy Teamfight Tactics. Uczestnicy po raz kolejny powalczą o udział w wielkim finale, nagrody pieniężne oraz sprzęt od marki Razer.

Zbliżamy się do półmetka serii turniejów dla najlepszych graczy Teamfight Tactics w Polsce, którą organizujemy wraz z firmą Riot Games oraz marką Razer! Do tej pory poznaliśmy trzech zawodników, którzy zagwarantowali sobie udział w finale rozgrywek, a przed nami kolejne starcia, mające na celu wyłonienie jego uczestników. Zapisy do zmagań zaplanowanych na ten weekend właśnie ruszyły.

Zapisy na turniej

Zapisy na czwarty turniej trwają do 6 listopada do godz. 12:00. Spośród zgłoszonych graczy zostanie wybranych dziesięciu zawodników z najwyższą rangą na serwerze EUW oraz czterech z EUNE. W zmaganiach weźmie również udział dwójka zaproszonych uczestników (tzw. Dzikie Karty). Chętni zawodnicy mogą zgłaszać się pod tym adresem:

Przypomnijmy, że łącznie odbędzie się osiem rozgrywek turniejowych (zaplanowane są one co dwa tygodnie). Wyniki siedmiu pierwszych zmagań zadecydują o tym, którzy gracze zmierzą się w finałowym spotkaniu. W nim do wygrania oprócz nagród pieniężnych będzie dodatkowy zestaw od Razera – klawiatura Huntsman Mini oraz słuchawki BlackShark V2 – który otrzyma aż czterech najlepszych zawodników! Całość prowadzi dla Was niezastąpiony simplywojtek.

Udowodnij, że jesteś najlepszy - zapisz się do Bitwy Wybrańców TFT - ilustracja #1
Kolejny turniej dla najlepszych graczy TFT w Polsce.

Klasyfikacja generalna

Poniżej przedstawiamy klasyfikację generalną po trzech Bitwach Wybrańców (pogrubione zostały nicki graczy, którzy zakwalifikowali się do finałowego turnieju, dzięki wygranej w jednej z Bitw). Uczestnicy z najwyższą liczbą punktów (bez żadnej wygranej) również mają szansę awansować dalej.

Miejsce

Nick

Liczba punktów

1.

Shreddin

206

2.

Klima

200

3.

Lelouch

175

4.

Kezman

171

5.

Im Aki

168

6.

Kacpersky

160

7.

Tuttek

114

8.

ARNOLD

112

9.

Kefir

94

10.

Henryk Magnusky

94

Pełną klasyfikację wraz z dodatkowymi informacjami oraz wynikami poprzednich Bitw znajdziecie pod tym adresem, a regulamin tutaj.

Nagrody w turnieju

Nagrody w turnieju prezentują się następująco:

1. miejsce – 800 zł + myszka Razer Viper o wartości 349 zł

2. miejsce – 500 zł

3. miejsce – 300 zł

4. miejsce – 200 zł

5. – 8. miejsce – 50 zł

Dodatkowo zwycięzca otrzymuje miejsce w turnieju finałowym, który odbędzie się na koniec serii rozgrywek Bitwa Wybrańców.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.