Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 26 lutego 2021, 13:02

autor: Froozyy

Ostatni dzień zapisów na SUPERLATIVE CUP

Do końca zapisów na turniej SUPERLATIVE CUP w grze FIFA 21 zostało już naprawdę niewiele! Zarejestruj się, żeby wziąć udział i mieć szansę na wygranie nagród od marki adidas - nowych par butów adidas Predator Freak oraz Copa Sense, sportowych koszulek czy customowych padów.

Nadal masz szansę wziąć udział w turnieju SUPERLATIVE CUP w grze FIFA 21! Rejestracja do rozgrywek ciągle trwa. Przypomnijmy, że uczestnicy decydują, do której drużyny zechcą dołączyć: Team Freak reprezentowanego przez PLKD wraz z trenerem Riptorkiem czy Team Sense – reprezentowanego przez Junajted i Miłosza. Na najlepszych graczy czekają nagrody w postaci m.in. par butów Adidas Predator Freak oraz Copa Sense. Turniej finałowy odbędzie się już 28 lutego. Podczas gali finałowej nie tylko będzie można śledzić mecze kapitanów obu zespołów, ale także kibicować w zmaganiach ambasadorów EA Volta Squad – Dawida Kwiatkowskiego oraz Macieja Musiała. Transmisja odbędzie się na Facebooku R-GOL.com. Więcej informacji o zapisach i szczegółach turnieju znajdziecie poniżej.

Rejestracja do turnieju

Rejestracja do turnieju trwa do 26 lutego do godz. 23:59. Chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo poprzez formularz dostępny w serwisie Toornament (link znajduje się poniżej). Podczas rejestracji należy pamiętać o wyborze drużyny! Turniej zostanie rozegrany na platformie PlayStation 4. Przed udziałem w rozgrywkach należy zapoznać się z Regulaminem.

  1. Rejestracja do turnieju SUPERLATIVE CUP

Format turnieju

Turniej SUPERLATIVE CUP odbędzie się w dniu 28 lutego od godz. 10:00 do 16:00, aczkolwiek zawodnicy cały czas mogą brać udział w sparingach. W dniu turniejowym gracze zmierzą się w serii pojedynków 1v1 (zaplanowanych co 40 minut), zdobywając w ten sposób punkty dla swojej drużyny. Wygrywa ta ekipa, która w ogólnym rozrachunku będzie mieć na swoim koncie więcej zwycięstw.

Nagrody

  1. 4 pary butów Adidas Copa Sense i Predator Freak - dla MVP turnieju i MVP Discorda
  2. 22 koszulki Adidas - dla kolejnych najlepszych zawodników w turnieju i na Discordzie
  3. 50 kuponów o wartości 100 PLN - dla najlepszych zawodników w turnieju i z największą ilością reakcji na kanałach tematycznych Discord
  4. 100 kuponów FIFA Ultimate Points o wartości 500 pkt - dla najlepszych graczy w turnieju oraz dla najlepszych zawodników z największą ilością reakcji na kanałach tematycznych Discord
  5. 10 personalizowanych kontrolerów do PlayStation 4 w stylu predator/sense - dla najlepszych graczy z największą ilością reakcji pod postami na kanałach tematycznych Discord
  6. sparing z trenerem ze swojej drużyny - dla najlepszego gracza z największą ilością postów na kanale tekstowym Discord „składy-taktyki-porady”