Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 24 listopada 2020, 16:55

autor: Froozyy

Ruszyły zapisy do Świątecznej Bitwy Legend TFT

W radiu już słychać pierwsze Last Christmas, a to oznacza tylko jedno - mamy zielone światło, aby startować ze Świąteczną Bitwą Legend! Ręka do góry, komu nie przyda się dodatkowa kasa na prezenty? Zapisy właśnie ruszyły, a do zgarnięcia są nagrody z puli 4 000 złotych!

Jeśli wciąż Wam mało rywalizacji w Teamfight Tactics (przypominamy, że nadal trwa seria Bitw Wybrańców), to w ramach zbliżających się świąt Bożego Narodzenia we współpracy z firmą Riot Games przygotowaliśmy kolejny turniej, w którym będziecie mieli okazję wykazać się jako gracze i zdobyć nagrody pieniężne. Pula Świątecznej Bitwy Legend Friendly Fire wynosi 4 tys. złotych, a dzięki dwóm etapom kwalifikacyjnym każdy będzie miał szansę spróbować w niej swoich sił. Szczegółowe informacje o turnieju znajdziecie tutaj oraz w dalszej części tej wiadomości.

Zapisy na turniej

Zapisy do etapów kwalifikacyjnych trwają do 30 listopada do godz. 12:00. Chętni zawodnicy mogą zgłaszać swoje uczestnictwo pod adresem umieszczonym poniżej. Gracze będą przyjmowani według kolejności zgłoszeń. Dodatkowo informujemy, że 16 zarejestrowanych osób z najwyższą rangą w momencie zakończenia rejestracji (10 z serwera EUW i 6 z EUNE) automatycznie awansuje do fazy grupowej turnieju.

Format turnieju

Turniej zostanie podzielony na trzy etapy: otwarte kwalifikacje, fazę grupową oraz fazę pucharową. W turnieju kwalifikacyjnym może wziąć udział 256 graczy (po 128 na każdy etap eliminacyjny), a do fazy grupowej przejdzie najlepsza szesnastka (po 8 graczy z każdego etapu) wyłoniona w ramach czterech finałowych spotkań w systemie BO3.

W fazie grupowej zmierzą się wspomniani wcześniej wybrani gracze (z najwyższą rangą w momencie zakończenia rejestracji) oraz najlepsza szesnastka, która awansowała z otwartych kwalifikacji. Zawodnicy zostaną podzieleni na cztery grupy i rozegrają mecze w systemie BO5.

Faza pucharowa odbędzie się w ramach drabinki podwójnej eliminacji. Wszystkie mecze (łącznie z wielkim finałem) rozegrane zostaną w systemie BO5.

Harmonogram turnieju

Nagrody w turnieju

Nagrody w turnieju prezentują się następująco:

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.