Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 1 kwietnia 2021, 11:00

autor: Froozyy

AliExpress Cup | CS:GO - Wielki Finał już w ten piątek

Przed nami finałowe spotkania w ramach turnieju AliExpress Cup | CS:GO! Jeszcze dziś dwie ostatnie drużyny powalczą o udział w Wielkim Finale, w którym znajduje się już drużyna PL123 z Mateuszem „Bożydarem” Jaworskim na czele.

Pierwszy w historii platformy AliExpress turniej gamingowy – AliExpress Cup | CS:GO – powoli dobiega końca! Przed nami dwa ostatnie dni rozgrywek, podczas których najlepsze drużyny powalczą o nagrody rzeczowe i pieniężne. W Wielkim Finale znalazła się drużyna PL123 z Mateuszem „Bożydarem” Jaworskim na czele, która zagwarantowała sobie udział w nim pokonując w poprzedniej rundzie Olej Napędowy 2:0. Teraz w dolnej drabince ekipa Oleju Napędowego zmierzy się z Vixit i jeszcze raz powalczy o udział w finale. Pamiętajcie, że transmisje z ostatnich faz rozgrywek będziecie mogli oglądać 1 oraz 2 kwietnia od godz. 19:00 na naszym kanale Twitch, a finał dodatkowo na live.aliexpress.com. Wpadnijcie kibicować swoim ulubionym drużynom!

Drabinka turnieju

Harmonogram

AliExpress Cup | CS:GO - Wielki Finał już w tę sobotę - ilustracja #2

Nagrody

AliExpress Cup | CS:GO - Wielki Finał już w tę sobotę - ilustracja #3
Nagrody dla zwycięskiej drużyny.

Przypominamy, że z okazji swojego pierwszego turnieju AliExpress przygotowało także 4-dolarową zniżkę dla nowych użytkowników platformy! Aby z niej skorzystać, wystarczy użyć kodu ALIEXPRESSCUP podczas pierwszych zakupów (kod działa na transakcje powyżej 5 dolarów). Nie martwcie się jednak, jeśli nie są to Wasze pierwsze zakupy, bowiem AliExpress przygotowało również kod ALICUP32 dla wszystkich użytkowników (4-dolarowa zniżka przy zakupach powyżej 35 dolarów). Obecnie trwają obchody 11. urodzin AliExpress, w ramach których przygotowano masę świetnych zniżek na rozmaite produkty. Sprawdźcie, czy nie znajdziecie czegoś dla siebie!