Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 5 listopada 2021, 17:00

Mistrzostwa Polski Bijatyk 2021 - finałowe starcia przed nami

W przeciągu najbliższych tygodni poznamy najlepszych graczy bijatyk w Polsce, którzy oprócz mistrzowskich tytułów zgarną również fantastyczne nagrody od SPC Gear, AOC oraz konsole Nintendo Switch!

Miłośnicy bijatyk w naszym kraju mają przed sobą dni pełne emocji, bowiem przed nami finałowe starcia w ramach Mistrzostw Polski Bijatyk 2021 w grach Tekken 7 oraz Mortal Kombat 11! Uczesnicy powalczą o nagrody sprzętowe od SPC Gear (m.in. myszki, klawiatury i fotele gamingowe), monitory AOC, konsole Nintendo Switch oraz tytuł Mistrza Polski w wybranej przez siebie produkcji!

Finały Mistrzostw Polski Bijatyk 2021 – harmonogram

Finały (w przypadku obu tytułów) odbędą się 28 listopada w formie offline w centrum gamingowym BaseStack w Łodzi. Najlepsi uczestnicy w grze Mortal Kombat 11 mierzyć się będą od godziny 12:00. Tuż po nich (planowo w okolicach 15:00) o tytuł mistrza zawalczą zawodnicy Tekkena 7. Finały będą otwarte dla widzów, a koszt wstępu wyniesie 10 złotych.

Finały Mistrzostw Polski Bijatyk 2021 – format

W przypadku obu tytułów (Tekkena 7 oraz Mortal Kombat 11) ośmiu najlepszych graczy (wyłonionych w ramach poprzednich etapów rozgrywek) zmierzy się w systemie Double Elimination (do trzech wygranych walk) o tytuł mistrza.

W grze Mortal Kombat 11 zmagania będą odbywały się na wersji produkcji przeznaczonej na konsole PS4 i PS5, a w Tekken 7 na pecetowej wersji gry poprzez platformę Steam.

Mistrzostwa Polski Bijatyk 2021 – nagrody

Nagrody w ramach Mistrzostw Polski Bijatyk 2021 prezentują się następująco (na każdy turniej przypada osobna pula tych samych nagród):

  • Miejsce 1. – monitor AOC U28G2XU/BK + fotel SPC SR300F V2 RD + słuchawki SPC VIRO Plus
  • Miejsce 2. – konsola Nintendo Switch (ufundowana przez firmę CEX) + mikrofon SPC SM900 USB + klawiatura SPC GK630K Kailh
  • Miejsce 3. – klawiatura SPC GK630K Kailh + myszka SPC LIX Plus Onyx White + podkładka SPC Endorphy XL
  • Miejsce 4. – myszka SPC LIX Plus + podkładka SPC Endorphy XL

O wynikach kwalifikacji, finałach i transmisjach na żywo będziemy informować Was na bieżąco na Facebooku Fighting Games Challenge oraz Discordzie.