Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2021, 16:35

GTA Trilogy Definitive Edition z datami pre-loadu; część graczy może już pobierać

Studio Rockstar oficjalnie ogłosiło, od kiedy będzie można pobierać pliki Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. W przypadku Xboksów i Nintendo Switch można to robić już teraz, na PlayStation od jutra, a na PC dopiero w dniu premiery, czyli 11 listopada.

Zakupiliście Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition w wersji cyfrowej w przedsprzedaży? Jeśli tak, to przynajmniej część z Was otrzyma szansę pobrania plików zawczasu, aby móc od razu po premierze wskoczyć do gry. Mowa tu o graczach konsolowych. Studio Rockstar ogłosiło, że posiadacze tego pakietu GTA III, Vice City oraz San Andreas w odświeżonych wersjach na Xboksa One, Xboksa Series X/S oraz Nintendo Switch mogą już zacząć ściągać niezbędne dane. Jutro o północy dołączą do nich właściciele zestawu na PlayStation 4 i 5.

A co z osobami, które zdecydowały się zakupić Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition w prezedsprzedaży na PC? One niestety będą musiały poczekać do dnia premiery ich cyfrowych edycji, czyli 11 listopada (pudełkowe na Xboksa Series X/S i Xboksa One, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 ukażą się dopiero 7 grudnia).

Przypominamy, że na wszystkich platformach Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition będzie posiadało polską wersję językową. Lokalizacja obejmie wyłącznie napisy.

  1. Oficjalna strona internetowa Rockstar Games