Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 8 grudnia 2022, 15:00

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Zimowa Zadyma - do zgarnięcia nagrody z puli 2 000 złotych!

Weźcie udział w turnieju Zimowa Zadyma i wygrajcie nagrody z puli 2 000 złotych. Zapisy potrwają tydzień, ale spieszcie się ze zgłoszeniem, bo liczba uczestników jest ograniczona!

Końcówka roku i świąteczna atmosfera to świetny pretekst do zdobycia dodatkowej gotówki na prezenty dla najbliższych lub dla siebie! Zapraszamy Was do szybkiego turnieju „Zimowa Zadyma” w grę Brawl Stars, w którym do zgarnięcia są nagrody z puli 2 000 złotych. Sprawdźcie poniższe informacje i zapiszcie się do rozgrywek – liczba miejsc jest ograniczona!

Rejestracja do turnieju

Rejestracja do turnieju zaczyna się dzisiaj i potrwa do 15 grudnia 2022 roku do godziny 15:00. Zainteresowani mogą zapisać się za pośrednictwem poniższego linku:

Aby wziąć udział w turnieju, należy mieć ukończone 16 lat. Uczestnicy będą przyjmowani na podstawie kolejności zgłoszeń, a w turnieju może wziąć udział maksymalnie 128 graczy.

Format turnieju

Turniej odbędzie się w systemie drabinki podwójnej eliminacji w formacie 1v1 w trybie Bounty. Zawodnicy mogą korzystać wyłącznie z Zadymiarza Colta.

W pierwszy dzień rozgrywek (tj. 17 grudnia) gracze zmierzą się aż do momentu Rundy 6 Drabinki Wygranych oraz Rundy 11 Drabinki Przegranych włącznie. Finały obu drabinek oraz Wielki Finał zaplanowane zostały na 18 grudnia, a transmisja z nich odbędzie się na kanale YouTube – Torii.

Zimowa Zadyma - do zgarnięcia nagrody z puli 2 000 złotych! - ilustracja #1
Transmisja z rozgrywek na kanale @ToriiYT!

Nagrody

Nagrodami w turnieju są:

I miejsce – 1 000 zł

II miejsce – 500 zł

III miejsce – 300 zł

IV miejsce – 200 zł