Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 grudnia 2022, 15:19

Xbox Elite Series 2 za mniej niż 500 zł w superpromocji Amazon.pl

Święta Bożego Narodzenia właśnie zaczęły się w sklepie internetowym Amazon.pl. Na wyprzedaż trafił gamepad Xbox Elite Series 2, a także słuchawki przewodowe SteelSeries Arctis 1. To nie jedyne świetne prezenty dostępne w promocji.

Źródło fot. Microsoft: Materiały promocyjne
i

Podczas zamawiania prezentów przez Internet najważniejszy jest czas realizacji. Amazon.pl daje gwarancję dostawy przed Bożym Narodzeniem, co jest dużym plusem, jeśli szukamy miejsca, gdzie możemy kupić coś specjalnego dla bliskich.

Na Amazonie łatwo znaleźć odpowiednie prezenty, ponieważ na wyprzedaży znalazła się najnowsza generacja gamepadów od Microsoftu, czyli Xbox Elite Series 2. Świetnie uzupełniają je słuchawki SteelSeries Arctis 1, a osoby szukające czegoś do słuchania muzyki w trasie na pewno zainteresują się bezprzewodowymi Xiaomi Redmi Buds 3 Lite.

Xbox Elite Series 2

Xbox Elite Series 2 za mniej niż 500 zł w superpromocji Amazon.pl - ilustracja #1

Precyzja i wygoda nie dotyczy wyłącznie grania przy pomocy myszki i klawiatury. Gamepad także może zapewniać większą dokładność i usprawniać rozgrywkę wyższą jakością wykonania. Te właśnie cechy posiada Xbox Elite Series 2, który całkowicie zmienia doświadczenie płynące z grania na konsoli oraz na komputerze.

Drążki analogowe mają regulowany opór podczas ruchu, przyciski spustowe skróconą blokadę ruchu, a uchwyty gamepada są pokryte gumą dla większej stabilności. Pod przyciski Xbox Elite Series 2 można przypisać całe makra, przydające się przy zróżnicowanych grach, a bateria gwarantuje 40 godzin nieprzerwanej rozgrywki. Teraz w sklepie Amazon.pl Xbox Elite Series 2 kosztuje jedyne 474,74 zł.

Kup gamepad Xbox Elite Series 2 za 474,74 zł

Pozostałe świąteczne okazje na Amazon.pl

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej