Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 6 maja 2021, 18:00

TFT Czar Par - kto zwycięży pojedynek najlepszych duetów w Polsce?

Już za tydzień odbędzie się showmatch „TFT Czar Par”, w ramach którego najlepsi gracze Teamfight Tactics w Polsce zmierzą się w parach o nagrody ufundowane przez firmę Riot Games oraz markę Razer. Wpadnijcie na oficjalne transmisje i przekonajcie się sami, który duet wyjdzie z tego zwycięsko!

Tydzień temu na oficjalne serwery Teamfight Tactics trafił zupełnie nowy set (oznaczony numerem 5), który znacznie zmienił znaną nam do tej pory rozgrywkę. Pojawiły się odmienione jednostki, synergie czy też przedmioty, a gracze od nowa muszą walczyć o miejsce wśród najlepszych. Chcąc więc sprawdzić formę polskich zawodników, organizujemy showmatch „TFT Czar Par”, w ramach którego gracze połączeni w pary na przestrzeni dwóch dni (a dokładnie 13 oraz 14 maja) zmierzą się w standardowym trybie gry oraz w niedawno wprowadzonej wersji rozgrywki – Hyper Roll. Więcej szczegółów na ten temat prezentujemy Wam poniżej.

Czar Par TFT – uczestnicy

W showmatchu wezmą udział jedni z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników TFT. Gracze będą reprezentować pięć organizacji – Anonymo Esports, Illuminar Gaming, devils.one, AGO Rogue oraz Izako Boars – a pełną listę uczestników znajdziecie na poniższej grafice.

TFT Czar Par - kto zwycięży pojedynek najlepszych duetów w Polsce? - ilustracja #1

Czar Par TFT – format

Rozgrywki odbędą się na przestrzeni dwóch dni – 13 oraz 14 maja. Zawodnicy w pierwszy dzień rozegrają pięć spotkań w standardowym trybie TFT, a w drugi – siedem w trybie Hyper Roll. Gracze w parach będą zbierać punkty do wspólnej puli, a zwycięskim duetem zostanie ten, który po obu dniach łącznie zdobędzie najlepszy wynik (szczegóły punktacji znajdziecie w Regulaminie). Co najważniejsze, zawodnicy w trakcie gry będą mogli komunikować się w swoich parach, by pomóc sobie w doprowadzeniu do wspólnej wygranej.

Oficjalną transmisję z komentarzem Macieja „Kezmana” Gramackiego oraz Konrada „Pana Parówki” Jastrzębskiego będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale Twitch – friendlyfirepl – w oba dni od godziny 18:00. Wpadnijcie kibicować swojemu ulubionemu duetowi!

TFT Czar Par - kto zwycięży pojedynek najlepszych duetów w Polsce? - ilustracja #2

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.