Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 20 marca 2021, 12:14

autor: Froozyy

AliExpress Cup | CS:GO - rozpoczynamy otwarte kwalifikacje

Już dzisiaj pierwsze drużyny zmierzą się podczas otwartych kwalifikacji o udział w fazie pucharowej turnieju AliExpress Cup | CS:GO! Zespoły, którym uda się awansować będą miały okazję powalczyć o fantastyczne nagrody rzeczowe i pieniężne.

Już dzisiaj rozpoczynają się kwalifikacje do pierwszego w historii platformy AliExpress turnieju gamingowego - AliExpress Cup | CS:GO. W przeciągu trzech najbliższych dni 96 drużyn powalczy o udział w fazie pucharowej rozgrywek, gdzie zmagać się będą o nagrody pieniężne oraz rzeczowe, a także będą mieli szansę zmierzyć się z drużynami prowadzonymi przez jednych z najpopularniejszych youtuberów w Polsce - Fusialkę lub MiniMajka! Przypominamy, że na naszym Twitchu będziemy transmitować rozgrywki dopiero od fazy pucharowej turnieju, tj. od 24 marca. To wszystko z okazji 11. urodzin AliExpress!

Poniżej prezentujemy Wam wszystkie drużyny, które wezmą udział w kwalifikacjach, a także informacje o dalszym etapie, harmonogram oraz listę nagród.

Lista uczestników

Jeśli macie jakieś wątpliwości, to zapraszamy na naszego Discorda, gdzie Administratorzy odpowiedzą na Wasze pytania. Przed udziałem w rozgrywkach zapoznajcie się także z Regulaminem.

Format turnieju

Drużyny mogą awansować do fazy pucharowej poprzez jeden z trzech turniejów kwalifikacyjnych, w którym maksymalnie mogą wziąć udział 32 zespoły (łącznie 96). Kwalifikacje odbywają się w systemie pojedynczej eliminacji, do jednej wygranej. Dwie najlepsze drużyny z każdych rozgrywek (łącznie sześć) awansuje do głównej fazy turnieju, w której pojawią się także dwie zaproszone drużyny. Faza pucharowa odbędzie się w systemie drabinki podwójnej eliminacji, do trzech wygranych. Więcej szczegółów o formacie znajdziecie w Regulaminie.

Harmonogram

AliExpress Cup | CS:GO - rozpoczynamy otwarte kwalifikacje - ilustracja #3

Nagrody

AliExpress Cup | CS:GO - rozpoczynamy otwarte kwalifikacje - ilustracja #4
Nagrody dla zwycięskiej drużyny.

Przypominamy również, że z okazji swojego pierwszego turnieju, AliExpress przygotowało także 4-dolarową zniżkę dla nowych użytkowników platformy! Aby z niej skorzystać, wystarczy użyć kodu ALIEXPRESSCUP podczas pierwszych zakupów (kod działa na transakcje powyżej 5 dolarów, a z oferty można już korzystać). Obecnie trwają również 11. urodziny AliExpress, w ramach których przygotowano masę świetnych zniżek na rozmaite produkty. Sprawdźcie, czy nie znajdziecie czegoś dla siebie!