Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 7 sierpnia 2020, 11:54

autor: Froozyy

Znamy uczestników VALORANT CRUNCHIPS CUP

Już na początku przyszłego tygodnia uczestnicy turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP rozpoczną swoje zmagania w ramach otwartych kwalifikacji i powalczą o awans do dalszego etapu turnieju oraz szansę na zdobycie nagród z puli 17,5 tys. zł, a także miesięczny zapas Crunchips.

Znamy uczestników VALORANT CRUNCHIPS CUP - ilustracja #1
Już wkrótce rozpoczniemy zmagania w turnieju!

Kilka dni temu zakończyły się zapisy do otwartych kwalifikacji do turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP, który organizujemy dla Was jako ekipa Friendly Fire wraz z marką Crunchips oraz firmą Riot Games. Dzięki temu poznaliśmy drużyny, które już w przyszłym tygodniu zmierzą się o awans do fazy grupowej rozgrywek. Pełną listę zakwalifikowanych zespołów prezentujemy Wam na grafice poniżej. Wszystkie drużyny mają szansę zawalczyć o nagrody z puli 17 500 zł oraz miesięczny zapas Crunchips - jest granie, jest chrupanie! Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie – zgłosiło się ponad 180 ekip, z czego jesteśmy niesamowicie zadowoleni!

Przy okazji przypominamy Wam, że oficjalne transmisje z VALORANT CRUNCHIPS CUP rozpoczniemy wraz ze startem etapu ćwierćfinałowego (tj. od 17 sierpnia). Streamy będziecie mogli oglądać na naszym kanale na platformie Twitch. Zmagania skomentują dla Was: Paweł „Cruiser” Klimesz, Karol „Kasar” Suchecki, Dawid „Diables” Porwisiak, Wojciech „Bezi” Wróbel oraz Andrzej „Śledziu” Śledź.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (Facebooka oraz Twittera), aby cały czas być na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do waszej dyspozycji.

Szczegółowe informacje na temat turnieju wraz z regulaminem znajdziecie na stronie turniejowej: https://crunchipscup.gry-online.pl/.

Harmonogram turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Nagrody w turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP