Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 19 sierpnia 2020, 16:25

autor: Froozyy

Mistrzostwa Polski Tekken 7 - weź udział w kolejnych kwalifikacjach

W ten weekend odbędzie się kolejny turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski w grze Tekken 7, do którego chętni zawodnicy mogą zapisywać się do jutra do godziny 13:00.

Mistrzostwa Polski Tekken 7 - weź udział w kolejnych kwalifikacjach - ilustracja #1
Kolejna szansa na dostanie się na Mistrzostw Polski w Tekken 7.

W ten weekend (tj. 22 oraz 23 sierpnia) odbędzie się kolejny turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski w grze Tekken 7, przy których współpracujemy z Fighting Games Challenge. To już trzecie takie zmagania w ramach ośmiu zaplanowanych, podczas których uczestnicy walczą o punkty w rankingu generalnym kwalifikacji. To na jego podstawie zostanie wyłonionych 32 zawodników, którzy następnie powalczą o tytuł Mistrza Polski oraz nagrody sprzętowe od marki SPC Gear o wartości 4 600 zł.

Zgłoszenia do trzeciego turnieju kwalifikacyjnego przyjmujemy do 20 sierpnia do godziny 13:00 pod tym adresem:

Zmagania rozpoczną się w tę sobotę o godzinie 13:00, a oficjalną transmisję z zaplanowanych potyczek obejrzycie tutaj. Przy okazji informujemy, że kolejny turniej transmitować będziemy na kanale friendlyfirepl na Twitchu (29 sierpnia od godziny 16:00). Natomiast oficjalny ranking po dwóch turniejach kwalifikacyjnych znajdziecie pod tym adresem.

Więcej informacji na temat Mistrzostw Polski w grze Tekken 7 znajdziecie na oficjalnej stronie zmagań, a także na naszych profilach społecznościowych na Facebooku (Fighting Games Challenge) oraz Twitterze (Fighting Games Challenge).