Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 22 października 2020, 15:10

Best Riot Gamer - weź udział w streamerskim wyzwaniu!

Weź udział w wyzwaniu dla najbardziej wszechstronnych streamerów, w którym mają szansę udowodnić, kto z nich jest najlepszym graczem gier Riot Games!

Weterani Twitcha oraz początkujący streamerzy – mobilizacja! Wraz z Riot Games zapraszamy do wzięcia udziału w nowym, ekscytującym konkursie.

Best Riot Gamer Challenge to wyzwanie rzucone najbardziej wszechstronnym streamerom, w którym mają oni szansę udowodnić, kto z nich jest najlepszym graczem czterech sztandarowych tytułów wydanych przez Riot Games.

Jesteś mistrzem League of Legends, ale zastanawiałeś się jak poradzisz sobie z Legends of Runeterra? Być może potrafisz bezbłędnie eliminować przeciwników w Valorancie, ale nie wiesz czy obrałbyś doskonałą strategię w Teamfight Tactics? Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności – to wyzwanie jest dla Ciebie!

Szczegółowe zasady konkursu

Konkurs trwa od 19 października 2020 roku (start rejestracji) do 4 stycznia 2021 roku włącznie. Dokładny regulamin dostępny jest na stronie konkursowej jednakże poniżej zamieszczamy też skrócone założenia wyzwania:

  1. Konkurs skierowany jest do streamerów, którzy prowadzą regularne transmisję w języku polskim na platformie Twitch. Streamerzy ci muszą transmitować swoje postępy w wyzwaniu. Co jeśli nie planujesz w najbliższym czasie streamowania? Przekaż informację o konkursie dalej, może któryś z Twoich znajomych planuje rozwinąć swoją karierę!
  2. By wziąć udział w konkursie musisz być posiadaczem prywatnego konta Riot na serwerze europejskim (EUW), którego nie możesz udostępniać innym graczom. Kieruj się więc zasadami fair play!
  3. Konkurs polega na zdobyciu najwyższych możliwych dla danego streamera rang w czterech tytułach darmowych gier stworzonych przez RIOT Games: League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, Valorant. Rangi należy zdobyć w każdej grze!
  4. Boisz się, że słabsza kondycja sprawi, że spadniesz w rankingu? Nic strasznego! W ostatecznej punktacji liczona jest tylko najwyższa ranga zdobyta przez Ciebie w trakcie trwania konkursu. Jeśli Twoja ranga spadnie (Diamond -> Platyna), wciąż liczony jest najwyższy zdobyty wynik.
  5. Każdy tier oraz dywizja w tych grach daje określoną liczbę punktów, według których wyłonimy Zwycięzcę. Szczegóły poznasz na podstronie rankingowej.
  6. Żeby zgłosić się do Best Riot Gamer Challenge musisz napisać do nas maila na adres [email protected] Odeślemy Ci link do strony służącej do Rejestracji. Zapisy do Wyzwania kończą się 31 października 2020 o 23:59.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami regulaminu przed wzięciem udziału w zabawie. Wszelkie pytania należy kierować drogą mailową na adres [email protected] lub na platformie Discord odwiedzając kanał Best Riot Gamer Challenge (zaproszenie do niego znajdziesz na stronie konkursowej).

Ranking

Uczestników Best Riot Gamer Challenge, ich fanów, ale też fanów gier studia Riot zachęcamy do aktywnego zaglądania na oficjalną stronę wyzwania, gdzie będziemy aktualizować rangi uczestników na specjalnej podstronie rankingowej. Znajdziecie tam nie tylko rangi wszystkich streamerów biorących udział w wydarzeniu, ale też informacje o tym kto streamuje w danym momencie i link do jego kanału.

Mamy nadzieję, że dzięki temu społeczność zgromadzona wokół wydarzenia będzie miała okazję motywować ulubionych streamerów do zdobywania jeszcze wyższych rang w poszczególnych grach, a fanom gier Riot pozwoli na odkrycie nowych talentów wśród streamerów!

Nagrody

Nagrodami w konkursie są pakiety 1-miesięcznych subskrypcji (Tier 1) dla dwudziestu zwycięskich streamerów i ich społeczności! Streamer który zajmie pierwsze miejsce otrzyma nie tylko zestaw aż 1000 subskrypcji dla swojego community, ale także tytuł "Najlepszego Gracza RIOT"!

Jest o co walczyć, dlatego zachęcamy do instalowania gier, zdobywania rang i streamowania swoich postępów - może to właśnie Ty rozgromisz konkurencję i okażesz się mistrzem w grach Riot Games?

Początkujący steamerzy również mają szansę stanąć w szranki z największymi, gdyż nie ograniczamy progu wejścia dla nowych twórców! Jedyne czego od Was potrzebujemy, to rangi Towarzysza lub Partnera dla Waszego kanału w serwisie Twitch na dzień zakończenia konkursu, więc tym bardziej pamiętajcie o regularnym streamowaniu!

Nie zapomnijcie uważnie zapoznać się z regulaminem na wspomnianej już stronie konkursowej, czekamy na Wasze zgłoszenia do 31 października włącznie, a sam konkurs trwa do 4 stycznia 2021 roku! Zachęcamy do udziału Was, Waszych streamujących znajomych oraz jak zawsze - życzymy powodzenia!