Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 8 września 2020, 21:06

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Sprawdź się w turnieju Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Dzisiaj ruszyły zapisy do turnieju Captain Tsubasa: Rise of New Champions. W nim 64 graczy powalczy o nagrody rzeczowe oraz tytuł mistrza. Nie przegap swojej szansy, aby poprowadzić drużynę Kapitana Jastrzębia prosto do zwycięstwa!

Sprawdź się w turnieju Captain Tsubasa: Rise of New Champions - ilustracja #1
Poprowadź drużynę Kapitana Jastrzębia do zwycięstwa.

Nieco ponad tydzień temu na rynku zadebiutowała nowa gra piłkarska na licencji znanego anime Kapitan Tsubasa - Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Tym samym wraz z firmą Cenega oraz marką HyperX organizujemy dla Was turniej na konsolach PlayStation 4, w którym najlepsi gracze będą mieli szansę na wygranie fantastycznych nagród rzeczowych. Zapisy ruszyły już dzisiaj, a rejestrować możecie się do 16 września do godz. 20:00 pod tym adresem.

Szczegółowe informacje o turnieju znajdziecie tutaj:

Rozgrywki rozpoczną się 18 września o godzinie 19:00. Uczestnicy zostaną przyjęci według kolejności zgłoszeń, a w turnieju może wziąć udział maksymalnie 64 graczy. Zawodnicy zostaną połączeni w pary i zmierzą się w drabince pojedynczej eliminacji, aż do wyłonienia najlepszego gracza. Wszystkie mecze oprócz finałowego i o trzecie miejsce odbędą się w systemie do jednej wygranej.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (na Facebooku oraz Twitterze), aby cały czas być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do Waszej dyspozycji.